Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Jägermeister Sevenler!!

Kemarlos

Öne çıkan mesajlar

Kemarlos said:

Animal marka meme basma şeysi öyle mi? Multi vitamin takviyesidir o ürün. Markası da animal değil.

Sen harbiden densiz biriymişsin. Yaptığına da demogoji denir, başka da bişey değil. Boş muhabbetin kralını yaparsın sen.

Doğru diyorsun, gerçekten de Multi Vitamin takviyesiymiş. Ama o zaman neden steroid bağımlısı gibi agresif tavırlar sergiliyorsun onu anlamadım?

Demek ki başka şeyler de kullanıyorsun sen meme basmak için.
Sosyal ağlarda paylaş

Alexi_Septimus said:

Bu iğrenç şeyi seviyorsanız, Becherovka'yı da deneyebilirsiniz. 40 tane baharatla yapılıyor yine. Tonikle karıştırınca BETON dedikleri kokteyl ortaya çıkıyor.

Ayrıca dijestif içkilerin ayı gibi içilmesi çok enteresan bir şey.

Yemeklerden sonra bir shot bardağı olarak içilmesi gerekir tabi ama işte redbull'la karıştıranlar da var.. :D
Sosyal ağlarda paylaş

Beni çok sinirlendiren kendini beğenmiş bir üslupla konuştuğun için saldırgan ve agresif bi haldeyim. Ve hala sürekli laf sokuşturuyosun yok "steroid bağımlısı gibi agresif" benzetmeye bak. Kaç steroid bağımlısı tanıdın da bu kadar emin konuşabiliyosun sen?

Ya arkadaşım hadi anladık forumda konuşuyosun diye rahatsın ama, ayıp birşey ya, karşındaki insanları tanımadan etmeden bu şekilde konuşmak ne kadar pervasız bir davranıştır ya anlamadım hiç mi saygın yok karşındakilere.
Sosyal ağlarda paylaş

Yani işte o yüzden herkesin zevki kendine. Kimisi kokulu peynirleri falan sevmez mesela ben bayılırım. Bu gibi durumlarda kalkıp tanımadığın etmediğin birine, şu iğrenç şeyleri yiyen insanlar şunu da yer bunu da yapar vs şeklinde konuşmak çok yanlış, çocukça. Üstüne bir de hakaretamiz iğnelemelere devam ederek olayı büyütmek ise ayrı bir densizlik.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi adam resmen üstü kapalı bir şekilde "steroid bağımlısı" dedi nasıl sakin ol ya, terbiyesiz ahlaksız herif ya.

Hayır bir de legal birşey değil, kanunlara aykırı ve benim kafamda çok yanlış ve ters bir olay. Sigara bile içmiyorum ben. Biri kalksa size yager - kaça kadar soğutulabilir diye sorduğunuz bir başlıkta başka bir başlıkta sen amerikadan şunu sipariş etmişsin sen müptelasın şöyle böylesin deseler ne yaparsınız.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya absinthe aslında içinde bir ot ile bekletilen bir içki ki otun da uyuşturucu etkileri var. Prag'da falan dibinde 3 parmak kadar ot tortusunun olduğu absinthe ler falan satılıyor ama denemedim hiç deneyen var mı? Barda falan absinthe istediğiniz zaman normal absinthe getiriyorlar. Gerçi o da çok sağlam %80 alkol falan.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...