Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Coad test serverına gırebılmek ıcın ne yapmalıyım?

salvatore

Öne çıkan mesajlar

Daoc un coad adında bı test serverı oldugunu duydum free mıs daocu hıc oynamadıgım ıcın en azıda n orda gorup yetınmek ıstıyorum ama oraya gırebılmem ıcın ne yapmalıyım?
Cafeden baglandıgım ıcın orgınla servera gıremıyorum...yanı free olsun dıye dusundum cevap verırısenız sevınırm
Sosyal ağlarda paylaş

coad'da göreceğin şey daoc değil.. onun kötü bir yansıması o kdar..[hline] MCP | MCSE | CCNA
--------------------------------------
Haradrim lvl50 Warden RR5+ [R.I.P]
Rnz lvl50 Skald RR5+ [R.I.P]
Ezzz lvl42 Runemaster [R.I.P]
Currently in Progress Cleric Celine
Excalibur | Albion / EU

Sosyal ağlarda paylaş

1. si Kapışmıosun sadece /fastspeed,/castspell,/morph oluyor!!
2. si Orda Sana 4 tane Sey verıo Mytic altında coad server yazıo onları al update.dat a yapıştır
3. sü Accountun olması lazım
4. sü Orada Fazla kişi olmuyor[hline]God's mercy and grace
Trabzon was back
Baris cok iyi biseydir tipki cicekler gibi yok etmeyin onlari koruyalim cimeni
Koparinggg
Sosyal ağlarda paylaş

Sonucta heppınız haklısınız daocu orgınalı olarak oynamak apayrı fakat ben su an bolu da okumakta oldugum ıcın cafeden gırıyorum herhalde bunun ıcınde orgınal cd alamam. benım coad a gırmek ıstememın tek nedenı daoc nasıl bır sey onu gormek hıc boyle bır sansım olmadıgı ıcın cok merak edıyorum sadece fotolarlada olmuyor bıldıgınız uzere onun ıcın danısmak ıstemıstım fakat yınede hersey ıcın saolun ınsallah bende oynrım yada en azında nasıl bır sey oldugunu gormekle yetınırım. Burda kendımı acındırdıgımı sanmayın hak verınızkı cafeden oynamak ıcın orgınal cd alamam. Herkese İyi oyunlar diliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Neden kafeden oynamak icin orjinal CD almıyosun ki? Bunu yapan bir çok kişi var. Sadece kafeden UO, AO ve DAOC oynayanlar var. Sen de oynayabilirsin. Free bir serverda bir oyunu gormek gercekten oyunu gormek degildir. Ne gercekten grafikleri gormus olursun ne de baska bir seyi. Esas onemli olan o atmosferi yasaman gerek. Daoc' un atmosferini gormedikten sonra bir anlamı yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Bak sana coad a girmen icin bi iyilik yapim
eğer cafe sahibini cok iyi tanıosan izin iste bu siteden indirsin ilk başta connectoru sonra yüklesin sadece 283mb
Connector
Bunu indirdikten sonra acceto diyecen sürekli italyanca :)) ama oyuna girince ingilizce oluyor sadece menuler italyanca bizde kaptık tabi bişeler
sonra Masa ustunde 2 tane Albion simgesi olacak Kupa olacak yani sonracıma ona tıkla accetto de yüklicek oké? sonra
buradan Girip orda mythic dat ile başlayan bişe war onu alıcaksın update.dat ın icine koyacan acc alacan tadaaaa test etmiş olursun[hline]God's mercy and grace
Trabzon was back
Baris cok iyi biseydir tipki cicekler gibi yok etmeyin onlari koruyalim cimeni
Koparinggg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...