Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çarpıp kaçmışlar, napabilirim?

Manve_13

Öne çıkan mesajlar

Yazdığın birinci maddede kaskoyu deldiriyosun, çünkü kimse kasıp da çarpan adamı bulmaya çalışmıyor. Ha kaskoyu deldirdikten sonra zaten canım sıkıldı girdim duvara dğiyebilirsin, tutanaga falan gerek yok.

İkini önerin daha mantıklı ama sözkonusu arkadaşın sigorta firmasının oluıp olmadık tacizlerine karşı düzgün cevabı verebilmeli, şans faktörü devreye giriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
BabacumMostors said:

her türlü otopark kamuya açık alan kabul edilmiyor sanırsam o yüzden önce karakola gidiyorsun karakol seni hastaneye sevkediyor alkol muayenesi oluyorsun odnan sorna zabıt tutuyorlar.. ben arabayla yan bahçeye girdiğimde bu prosedürü istmeişlerdi.. tabii çekiciyle işimi halletim sonra :P

http://img.photobucket.com/albums/v114/ildeniz/that_s_how_i_park.jpg

hatırlatayım

yarim kaldirim olayini abartmissin aga :)
Sosyal ağlarda paylaş

aktiftablet said:

Ha kaskoyu deldirdikten sonra zaten canım sıkıldı girdim duvara dğiyebilirsin, tutanaga falan gerek yok.

.

kaskodan yaptırıyorsun kasko adamın pesıne dusuyor catır catır alıyor parasını senın kaskanoda bısı olmuyor parasını aldıgı ıcın

ufak bı tavsıye sıze .Sıze carpıcak olan aracın zorunlu sıgortası GUNES SİGORTA ıse mutlaka kaza anı fotolarını cekın .cok serefsız bu gunes para odememek ıcın en cok basvurdugu yontem fotograf yok dıor
Sosyal ağlarda paylaş

dieevil said:

aktiftablet said:

Ha kaskoyu deldirdikten sonra zaten canım sıkıldı girdim duvara dğiyebilirsin, tutanaga falan gerek yok.

.

kaskodan yaptırıyorsun kasko adamın pesıne dusuyor catır catır alıyor parasını senın kaskanoda bısı olmuyor parasını aldıgı ıcın

ufak bı tavsıye sıze .Sıze carpıcak olan aracın zorunlu sıgortası GUNES SİGORTA ıse mutlaka kaza anı fotolarını cekın .cok serefsız bu gunes para odememek ıcın en cok basvurdugu yontem fotograf yok dıor

Abi buna güvenmemek lazım. Çatır çatır alamıyor her zaman ve farketmeden kaskon delinmiş olabiliyor. Başıma geldi ordan biliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...