Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

inci 4chana saldırıyor

moncici

Öne çıkan mesajlar

Zaaaaa epic olmus bu

ahahhaha

4chana saldir , 1 ihanet.
ayumiyi kaçır, 2 adam kaçırma.
ayumiyi en az 4 kişi sik, 3 tecavüz.
her entryde kubar lafı geçsin, 4 içicilik.
adamın sitesine gidip başlık çal, 5 gasp.

bütün bu bokları yedikten sonra takashi'nin suratına bakıp "kusura bakma japon abi kaza oldu" diyemezsin. adamın götünden kan alırlar kamil kan. hadi herif japon hacker ki bu ibneler bardak sözlüktü diyorlar. bardak sözlük nasıl japon oluyor ben anlamadım gitti. offf her şey karışık. neyse. herif japon dövdük. 4chan i patlattık. siteye çıktık. demezler mi "ulan siz misiniz bu sitenin zaptiyesi?" sikerler olm hepimizi sikerler. amına koduğumun hamdisi neler açtı başımıza.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
''turk'' diye cagrilmaktan, turk olmak eyleminin kendisinden UTANIYORUM. sizin gibi kalitesiz insanlarla ayni ulusa ait olmayi SINDIREMIYORUM. sizinle bu kadar muhattap olmami kendiniz acisindan $ans saymalisiniz. hadi yine iyisiniz. inci mi ne boksa oraya donun. burasi 4chan. sizin gibi kalitesiz mallarin yeri degil.
Sosyal ağlarda paylaş

barnacle said:

said:
''turk'' diye cagrilmaktan, turk olmak eyleminin kendisinden UTANIYORUM. sizin gibi kalitesiz insanlarla ayni ulusa ait olmayi SINDIREMIYORUM. sizinle bu kadar muhattap olmami kendiniz acisindan $ans saymalisiniz. hadi yine iyisiniz. inci mi ne boksa oraya donun. burasi 4chan. sizin gibi kalitesiz mallarin yeri degil.

bu mal kimmiş lol
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...