Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Müfettiş yardımcısı mülakatı

yunusemre

Öne çıkan mesajlar

şöyle, yüksek lsiasnsdaki arkadaşım daha önce müfettiş yardımcılığı için son 5 e kadar gelebilmiş, öğlen mı-olası veriliyor bu sırada milletin masasında referans mektuplarını görüyor hepsi garanti bankası natetli kağıt sorna molada diğer adaylarla konuşuyor ve hepsinin süt düzey müfettişlerden referans aldığını öğreniyor.. n son bir adayla kafa akfaya geliyor hangisi seçilecek kararı çıakcak tabii k ide refernası olanı tercih ediyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

bizim kariyer gülerine gelen garantici ikcı hoş bayan mülakatlarda kendiniz olun klasik mülakat taktiklerine uymaya çalışmayın kasmayın vs. demişti bi de torpil de yok demişti ama artık bilemiyorum

bu arada yukarda 3bin denmiş ama daha çok olabilir

merkez bankasında memur olarak çalışanlar 3.300le başlıyormuş
artık uzman yardımcısı denetimci vs. ne kadar alıyor bilemem de düşünmesi felan güzel şeyler bunları =p
Sosyal ağlarda paylaş

blazkowicz said:

senko said:

sınavda ne çıkıyor peki?

istatistik ekonometri iktisat muhasebe hukuk gibi alanlardan 2-3 tane seçiyorsun, üni proflarının hazırladığı gayet kazık klasik sınavlara giriyorsun kağıtlar yine proflar tarafından değerlendiriliyor.

Garanti ve neredeyse bütün bankaların sınavı test. Proflar değil optik okuyucu okuyor :).
Maaşa gelirsek benim bildiğim 3000 TL yok.( Garantiden emin değilim ama) O kadar yüksek maaşla başlanmıyor işe.
Sosyal ağlarda paylaş

hoccemama said:

blazkowicz said:

senko said:

sınavda ne çıkıyor peki?

istatistik ekonometri iktisat muhasebe hukuk gibi alanlardan 2-3 tane seçiyorsun, üni proflarının hazırladığı gayet kazık klasik sınavlara giriyorsun kağıtlar yine proflar tarafından değerlendiriliyor.

Garanti ve neredeyse bütün bankaların sınavı test. Proflar değil optik okuyucu okuyor :).
Maaşa gelirsek benim bildiğim 3000 TL yok.( Garantiden emin değilim ama) O kadar yüksek maaşla başlanmıyor işe.

sdf güzel yemişler beni, bana software life cycle işte processleri ile ilgili şeyler çıkıyor dendi, iyi yazılımın nitelikleri fln... hatta sadece mühendisliklerden adam alınıyor dendi genellikle de bilgisayar elektronik fln.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...