Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

335. Celp Dönemi

Tenekeadam

Öne çıkan mesajlar

gerekenler onlar, bir de ingilizce bolumse turkceye cevirisini istiyorlar diplomanin ve transkript sormuyorlardi ama istersen gotur, sanmiyorum ama sorduklarini.

muayeme var malesef, yolliycaklar askeri hastaneye, o yzden 1 gunde bitsin istiyorsan o isler sabah 9-10 gibi git subeye.

bu arada yok mu tuzlada giren sinava?
Sosyal ağlarda paylaş

Of lan nası bi işkenceymiş.
Sabah 9 gibi gittim şubeye, çıkış belgesi, nüfus cüzdanı ve fotokopileriyle bikaç senelik fotoğraflar vardı yanımda.
Nüfus cüzdanını beğenmediler damgası silinmiş hafiften, nüfus idaresine git dediler. Kütüğüm orda olduğu için Kadıköy nüfus idaresine gittim, ordaki kadın burdan olmaz Üsküdar'da ikamet ediyosun git muhtarlığa ordan talep formu al sonra da git Üsküdar nüfus idaresinden nüfus cüzdanı al dedi.
Geldim muhtarlığa, fotoğrafları beğenmedi fotokopi olmaz yeni çektir dedi, gittim fotoğrafçıya, adam dedi 1 saat sonra alırsın. Şimdi geldim eve bakınıyorum öyle. Sıcaktan malak gibi oldum sdfgjkdf
Nüfus cüzdanını alıp askerlik şubesine gittikten sonra bi de hastaneye göndercekler muayene için. Önceden gitsem olmaz mı acaba?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...