Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[Mafia] Cyborg Pirate Ninja Jesus

Cassiline

Öne çıkan mesajlar

said:
Selam.

Senin oyundaki rolün Polis. Gündüz oy vermenin yanında, geceleri seçtiğin 1 kişiyi araştırma gücüne sahipsin.

Araştırdığın kişinin rolü sana Pro-Town veya Anti-Town olarak bildirilecektir.

İyi oyunlar.

boldolan yerde mesajda da bold.. şimdi bunun sana inandırıcı gelen yerini söyle bana.. yani bir mafya kalkıp bunu aynız-sını yazamaz mı?

bence sen baris yalan söylüyorsun ve mafyasınbu kadar öm savunuculuğu görmedim ben ve şu anda sadece c/p yaptığını iddia ettiğin bir öm ile townie odluğunu iddia ediyorsun..
Sosyal ağlarda paylaş

şu gece geçsin abi allah aşkına patlıycam dayanamıyorum.

şöyle bi taktik: birisi ortaya doktor taklidi diye çıkar veya öyleymiş rolü yaparak mafyanın hedefini üzerine çekerse ve gerçek doktora da kendisini korumasını söylemeye çalışırsa geçirilicek gün sayısını arttırmış oluruz ve şansa bağlı olsa da mafyanın sayısını azaltma avantajını uzatmış oluruz.

ama sırf bunu yaparak bile en ufak dikkat çekmede idama gidebiliyo herkes, denemeden göremiycez tabiki.

ilk tur olduğu için bittus.
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

said:
Selam.

Senin oyundaki rolün Polis. Gündüz oy vermenin yanında, geceleri seçtiğin 1 kişiyi araştırma gücüne sahipsin.

Araştırdığın kişinin rolü sana Pro-Town veya Anti-Town olarak bildirilecektir.

İyi oyunlar.

boldolan yerde mesajda da bold.. şimdi bunun sana inandırıcı gelen yerini söyle bana.. yani bir mafya kalkıp bunu aynız-sını yazamaz mı?

bence sen baris yalan söylüyorsun ve mafyasınbu kadar öm savunuculuğu görmedim ben ve şu anda sadece c/p yaptığını iddia ettiğin bir öm ile townie odluğunu iddia ediyorsun..

yani şunu ilk söylenilen anda yapsan, ortada hiç bir sorun kalmayacak. mafya olsan bile doktorun korumasını kazanacak, hatta 2 mafya grubu olduğu için onların öldürmesinden bile kurtulabilirdin. ama yani niye bu kadar ısrar ettin koymamakta anlamıyorum.

hala mafya olduğumu iddaa ediyorsan da ss alıp koycam.
Sosyal ağlarda paylaş

bittus un townie olduğundan emin olmamızın sebebi bütün townielere aynı mesajın gitmiş olması.

dedektif için farklı olabilir bu durum, çünkü tek bir dedektif olucak ve net bir şekilde anlamamız mümkün değil tabii. ama yine de bir faydası olurdu elbet...

gerçi linç oyu verdim ama hala düşünüyorum ilk turdan linç etmek doğru bir karar mı diye. polislik iddiasıyla ortaya çıkan birini ilk turdan öldürmemek daha mı akıllıca olurdu diye düşünüyorum şimdi... (Vingthor örneği gibi mesela, lol^^)

şimdi öldürürsek ne olur? ya mafyadır, doğru bir karar vermiş oluruz, ya da dedektiftir, dedektifi elimizde hiçbir ipucu olmadan kaybeder, üstüne bi de linç hakkımızı kaybederiz.

babacum zaten şu anda şüpheleri sonuna kadar toplamış halde. 1 veya 2 tur gözlem altında tutmak faydalı olabilir. Gerçekten dedektifse bu 1-2 tur içerisinde elde ettiği verileri elbet paylaşacaktır ve ölse bile mafya tutturursa ipucu elde ederiz, townieye denk gelirse güvenilir kişiler bulmuş oluruz
(recruit sistemi var mı onu hala bilmiyoruz gerçi, townie kısmı ters te tepebilir)

mafya ise zaten şüphe altında, büyük ihtimalle mafyalar zaten 1 kişiden fazla ve 1 kişiyi indirmemiz bizi 1 mafyanın infaz hakkından kurtarmıycak ilk turdan. yani şimdi bu bilinmezlikte ilk turdan indirmeyelim diyorum.

Linç oyu geri çekme: BabacumMostors

Gerçi muhtemelen çok geç, elbet oyların devamı gelir ama gerçekten dedektif olma ihtimaline karşı ben geri çekiyorum.

Olası senaryolar 1 den fazla sözde dedektifin ortaya çıkmasını içeriyo en karışık durum senaryosu olarak, ki bu da lehimize olur, 1 i veya 2 si birden yalan söylüyodur ve şüpheli listesini daraltabiliriz
(tabii bu sadece tek dedektif için geçerli. eğer iki dedektif varsa ikisini de telef etme riski var bu durumda)

Ama yine de ben Babacum u gelecek tura veya ondan sonraki tura linç edelim diyorum. (gerçekten dedektif olduğuna dair birşey bulursak linç etmeyelim tabi:))
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

Spyro
Krusty
egoyagmur
QueenofSpades
ZaugnaKhaldun
Bittus
ShadowFury
KahnX

tekrar 3 oy kaldı

zaten şu turu atlatsam gece olsa bana olumsuz oy verenlerden birinin kimliğini açıklayarak en azından o kişinin güvenini kazanacağım da ehe bir sornaki turu görebileceğimi sanmıyorum :)
ha şimdi kimliğini ifşa edeceğim kişi townie çıkarsa "babacum yandaşı" da denileiblir "babacum mafya hedef gösteriyor" da denilebilir (sonuç oalrak 2 mafya grubu var)

seçeceğim kişi mafya çıakrsa o zaman daha da bir gürültü kopar.. belki de şanslı bir tahminle karşı factiondan bir mafya tutturdum? hoş bu düşük bir oalsılıko kadarı da olmaz da

iki mafya factionunun olması işi çok bozdu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...