Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[Mafia] Cyborg Pirate Ninja Jesus

Cassiline

Öne çıkan mesajlar

Bittus said:

ben hala sorumun cevabını bekliyorum babacumdan

hangi soru kaçırdım ben

bu arada 5 oy var aleyhime eğer bu 5 oyun hepsi townie ise mafya elini çabuk kullanıp beni kestirebilir çok rahat.. eğer oy kullananlar mafya ise o zaman townielerden bir şansım daha oaliblir.. bu arada kaç mafya kaç townie var bilmemek baya kötü
Sosyal ağlarda paylaş

Krusty said:

BabacumMostors said:

ShadowFury said:

"özel rolü varsa linç etmezsek zaten gece öldürülür" değil, "linç etmezsek ve gece öldürülürse özel rolü varsa öğreniriz" olucak o^^

AHAHA iyi yakaladı bak :)

ne yakaladı allasen

sdsfsd

allasen demekle olmaz resmen dikkatleri dağıtmaya çalışıyorsun
Krusty said:

bittus kesin mafya ya keselim gitsin bence. boş yere beklemeyelim oyun sonuna kadar.

böyle bir açıklama.. belkide karşı factionun mafyasıdır

bu rada dikkat ettiniz mi spyro QoS ve krusty biri şüpheli diye çıkılsa hemen ona oyn vaeriyor üçü bitrden

önce cenx sonra egoyağmur şimdi de ben

biraz ilginç bir durum değil mi? ilk 6 sayfada fln oluyor bunlar
Sosyal ağlarda paylaş

Bittus said:

Bittus said:

Bittus said:

BabacumMostors said:

direk düz townied-yim..

şimdi şöyle bir şey demişsin...

düz townie'sin yani öyle mi?

babacum şu soruma cevap ver de ona göre karar vericem

"düz townie değilim ama rolümü de açıklayamam" dersem kurtarıyor muyum? yoksa bu beni "ahanda mafya gizliyor kendimi" demeye mi getirir?

eğer linç oyu kullanmakistiyorsan söyle çünkü "evet" işinde geçerli argümanın var "hayır" için de
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

Krusty said:

BabacumMostors said:

ShadowFury said:

"özel rolü varsa linç etmezsek zaten gece öldürülür" değil, "linç etmezsek ve gece öldürülürse özel rolü varsa öğreniriz" olucak o^^

AHAHA iyi yakaladı bak :)

ne yakaladı allasen

sdsfsd

allasen demekle olmaz resmen dikkatleri dağıtmaya çalışıyorsun
Krusty said:

bittus kesin mafya ya keselim gitsin bence. boş yere beklemeyelim oyun sonuna kadar.

bu rada dikkat ettiniz mi spyro QoS ve krusty biri şüpheli diye çıkılsa hemen ona oyn vaeriyor üçü bitrden

abi hala devam ediyorsun

özellikle burası;

said:
Sosyal ağlarda paylaş

dedektif olman dışında hiçbir şey kurtarmıyor seni şu anda...

yani doktor isen zaten kendini koruyamadığın için gece hedef olacaksın.

rolünü açıklaman en mantıklısı. eğer dedektif isen, en azından doktor seni koruyabilir. ama doktor isen de en azından başka birine yönelir ve mafyalardan birini indirebiliriz. ve aramızdan birini bu gecelik (gece ölecek olsan bile) koruyabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

şöyle bir düşünelim.. 18 kişiyiz oyunda ve bence polis ile doktor kesin var

kaldı 16 kişi

iki adet mafya grubumuz var.. 3 er kişi desen kaldı 10 kişi

her gece iki şer kişi gitse demekki oyun 5 güne biter (ki dedektifin ve doktorun tutturamadığını düşünüyoruz)

ha onlar tutturamıyor bir de gündüz biz birbirimiz kesiyoruz desek

10+2= 12 / 3 = 4 gün içinde townie gg sonrasında mafyalar birbirini düdükleyecek işte

mafya 3 kişi olduğunu tahminim zaten oretalıkda 6 tane mafya oluyor her iki factiondan da ve bence gayet dengeli olurdu hem doktor hem de polise daha çok iş düşer

belki başka pro townlar hatta belkide mafya içinde pro mafya var bu bilinmezler zaten bizi bu duruma getirdi
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

ağır yalan.. şimdi aramaya üşendim.. bir iki sayfa önceye bakarsan hem sana oy verip hem de krusty'i suçlayan mesajı sebebiyle QoS'u hedef gösterdiğimi görebilirsin.. krusty ile de aynı oyu vermemizin sebebi ÖM konusundaki postun oldu tabi ki.. ha sonradan düşününce sanki krusty önce ÖM'de bir hata var gibi düşünüp sonra senin postunla aradan sıyrılmış da olabilir ama ne bileyim.. çok çok düşük bir ihtimal bu..
Sosyal ağlarda paylaş

Bittus said:

dedektif olman dışında hiçbir şey kurtarmıyor seni şu anda...

yani doktor isen zaten kendini koruyamadığın için gece hedef olacaksın.

rolünü açıklaman en mantıklısı. eğer dedektif isen, en azından doktor seni koruyabilir. ama doktor isen de en azından başka birine yönelir ve mafyalardan birini indirebiliriz. ve aramızdan birini bu gecelik (gece ölecek olsan bile) koruyabilirsin.

bana bak dedektifim dersem ve mafya çıakrsam ne olacak? belki manüpule ediyorum sizi.. belki de basit bir townieyim ve "mafya nasılsa doktorun beni koruyacaını düşünür o yüzden gece beni kesmez" diye düşünüyorum

oyunu yeteri kadar katlettiğime göre polis olduğumu huzurla açıklayabilirim.. o ceğil doktor şimdi paranoya yapıp beni korumayacak sonra gece mafya "ulan bir yoklayalım babacumu düz townie çıksada onlardan karşı fak-ctiondan çıksa da yine onlardan" diyebilirler.. bekide "doktor koruyor bunu" diye elleşmezler..

oyun iyivce boka sardı bu noktada ölecem ve kına şlenliği düzenlenecek

üstelik sevgili townşieler allah aşlkına mafya olsam bu kadar belli edecek kadar aptal mıyım? en kötü inaktif olurdum bir süre.. bende sizler gibi gece kullanacağım o nadide hakkı kullanmak için en iyi adayı belirlemeye çalışıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Spyro said:

BabacumMostors said:

ağır yalan.. şimdi aramaya üşendim.. bir iki sayfa önceye bakarsan hem sana oy verip hem de krusty'i suçlayan mesajı sebebiyle QoS'u hedef gösterdiğimi görebilirsin.. krusty ile de aynı oyu vermemizin sebebi ÖM konusundaki postun oldu tabi ki.. ha sonradan düşününce sanki krusty önce ÖM'de bir hata var gibi düşünüp sonra senin postunla aradan sıyrılmış da olabilir ama ne bileyim.. çok çok düşük bir ihtimal bu..

hmm sen d ehaklısın ama qos u suçlarken oyun benim üstümde!

gençler lincime son 4 oy bu arada asılın klavyelere!
Sosyal ağlarda paylaş

hmm. bir önceki postu yazarken atmışsın.

şimdi dedektif olduğunu iddaa ediyorsun. babacumun dışında, babacumun yalan söylediğini ve öm ile kanıtlayabileceğini iddaa eden varsa hemen konuşsun.

ildeniz madem sen de polisim diyorsun, öm'yi görmek istiyoruz. tabi 2 saat sonra değil hemen görelim de, öm'yi fakelediğini düşünmeyelim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...