Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

UOPlayer RunUO AOS Sunucusu

Tcpip

Öne çıkan mesajlar

RunUO Tabanlı AOS Sunucumuz Açılmıştır.
IP : v1.uoplayer.com
Port : 2593

Bağlanmak için Razor indirmeniz gerekiyor.
http://razor.runuo.com/Razor_Latest.exe

Bazı Özellikler
- Faster Casting (Büyü okuma hızı): 4
- Faster Casting Recovery (Büyüler arası bekleme süresi): 6
- Swing Speed (Hızlı vuruş): en düşük 1.00 saniye
- Bandaj Basma Hızı: en düşük 3.00 saniye
- Yeniden Canlandırma Hızı: en düşük 5.00 saniye
- Skill Gain Speed (Yetenek Arttırımı): %100 (her kullanımda)
- Stat Gain Speed (Durum Arttırımı): 15 saniyede bir
- Kill Düşme Süresi: Küçük suçlar 12 saat, büyük suçlar 24 saat.
- Paragon yaratık çıkma şansı: %0.01
- Paragondan artifact düşme şansı (1200 luck): %0.01
- DF den artifact düşme şansı (1200 luck): DF %0.01, diğer %0.005
- Bonded olma süresi: 3 gün

http://www.uoplayer.com/s-37-UOPlayer-Sunucusu.html
Sosyal ağlarda paylaş

Yetmedimi!?
Açtığınız ve giriştiğiniz onlarca sunucu, çaldığınız onlarca fikir, sömürdüğünüz onlarca para ve harcadığınız onlarca insan, yetmedi mi?

Yıllarca bu oyun üzerinden egolarınız tatmin ettiniz, Erador en bilinenlerinden ve benim bilmediğim belki onlarca sunucuyu açıp kapadınız, ucuz connector adı altında, illegal içerikli connectorlar yazdınız ve tüm bunlara hala devam ediyorsunuz, yetmedimi?

UOPlayer projesinide kimlerden aldığınızı ve kimlerden çaldığınızı da çok iyi biliyorum. Ultima Online 2D zaten bitmiştir. Daha ne kadar bitirebilirsiniz, bir oyunun yavaş yavaş harcanması ve ticari ahlaktan yoksun kurnazların eline geçmesi çok dramatik bir son gerçekten...
Sosyal ağlarda paylaş

Killer hakikatten bi serverı seviyosun diye diğerlerini itin kıçına sokmaya gerek yok.Arbeiti seviyosun tamam da diğer her servera laf sokmaya çalışmalar falan çok basit hareketler.

Arbeitin adminlerinden eques yani Furkan benim de arkadaşım ama şurda hiç bi diğer serverı aşağılamam hepsinde az veya çok emek var.Önce saygı duy emeğe.
Sosyal ağlarda paylaş

Lord_Argos said:

Yetmedimi!?
Açtığınız ve giriştiğiniz onlarca sunucu, çaldığınız onlarca fikir, sömürdüğünüz onlarca para ve harcadığınız onlarca insan, yetmedi mi?

Yıllarca bu oyun üzerinden egolarınız tatmin ettiniz, Erador en bilinenlerinden ve benim bilmediğim belki onlarca sunucuyu açıp kapadınız, ucuz connector adı altında, illegal içerikli connectorlar yazdınız ve tüm bunlara hala devam ediyorsunuz, yetmedimi?

UOPlayer projesinide kimlerden aldığınızı ve kimlerden çaldığınızı da çok iyi biliyorum. Ultima Online 2D zaten bitmiştir. Daha ne kadar bitirebilirsiniz, bir oyunun yavaş yavaş harcanması ve ticari ahlaktan yoksun kurnazların eline geçmesi çok dramatik bir son gerçekten...

1- Tek bir sunucu açtım (sindarin 2003)
2- kimsenin fikrini çalmadım
3- erador filan hiç biri bana ait değildir ve sunucu sahiplerinin istemediği hiçbir şey geliştirmedim connectorde.

uoplayer kimin fikriymiş çalmışım? mmoturk.com da bize aitti yıllardır oyun sektöründeyim.

son olarak. yetmedi mi demissin?
yetmedi :)
Sosyal ağlarda paylaş

Dartanian said:

Killer hakikatten bi serverı seviyosun diye diğerlerini itin kıçına sokmaya gerek yok.Arbeiti seviyosun tamam da diğer her servera laf sokmaya çalışmalar falan çok basit hareketler.

Arbeitin adminlerinden eques yani Furkan benim de arkadaşım ama şurda hiç bi diğer serverı aşağılamam hepsinde az veya çok emek var.Önce saygı duy emeğe.

ühühü yapma dartanyan ağlatıcan beni =((

istediğim serveri kötülerim.sebebi de bu tür serverlardan zilyar tane olması.

dargath'da oynarken arbeit'ın topiği açıldı.helal emeğe dedim. demekki. her serverı karalamıyorum. okE?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...