Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kaç bira kesiyor ?

meze

Öne çıkan mesajlar

tellos said:

sulu bira olayını bilmemde

özellikle voktalarda oteller kaliteli bi voktanın içine adi bi votka koyarlar hepsi yapmaz tabi yapan var
ıspata gerek yok gördük biliyoruz yani

her barda da sulu bira gelcek diye de bişe yok tabi

her icki topiginde kavga var arkadş

adi değilde hemen hemen her içki satan lokanta da el altından kaçak viski, votka filan alındığını biliyorum. hatta yapan var tanıdığım. kıbrıstan getiriyorum demişti çok soramadım ama ayrıntısını haliyle. tr mi rum mu diye.

yani tam kaçak da sayılmaz. trdekinin yarı fiyatına satıyordu yine de kar ediyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:

meze said:

Fistan said:

var diyince var olmuyor iste.
yiyorsa bul bi tane fotografla ispatla.
yoksa iskembeden sallamak kolay.

Fistan said:

ya vardir illaki

aferim
v
sen baya salaksin ve basarisizsin.

alakasiz mesajlari koyup lafi anca kicina sokarsin.

şşş sakin ol aynı mesajı iki kez göndermek seni haklı çıkarmaz.

geçti hepsi, derin bir nefes al şimdi.
Sosyal ağlarda paylaş

meze said:

Fistan said:

meze said:

Fistan said:

var diyince var olmuyor iste.
yiyorsa bul bi tane fotografla ispatla.
yoksa iskembeden sallamak kolay.

Fistan said:

ya vardir illaki

aferim
v
sen baya salaksin ve basarisizsin.

alakasiz mesajlari koyup lafi anca kicina sokarsin.

şşş sakin ol aynı mesajı iki kez göndermek seni haklı çıkarmaz.

geçti hepsi, derin bir nefes al şimdi.

cok ucuzsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Sulu bira olayı var karıştıran var. Birayla sodayı karıştırıp şampanya servisi yapan var. Alkolde türlü türlü çakallıklar var tabiki ama bu olaylar taksimin kıyıda köşede kalmış leş barlarında oluyor. Turizm okudum hocalar anlatıyordu antalya nın 5 yıldızlı otellerinde çok var. Küçük yerler yapar.

Akıl var mantık var. Fistan'ların mekandan bahsedeyim fistanların oolduğunu yeni öğrendim zaten fistanıda buradan tanırım görmüşlüğüm yoktur. gittiğim sevdiğim yerdir o bar. Eskişehir'in en işlek mekanı zaten adam gecede dünyanın birasını satıyor. Bi tüpten 100tane çıkıyorsa neden su karıştırıp 20 tane eksik çıkartmaya çalışsın? Marka değeri isim değeri diye bişey var.

Ayrıca anlaşılmaz diye bişey yok evde dene sulu birayla susuz bira nasıl farkediyor. İçtiğim biranın markasını söylerim sana ben her türlü anlarım su olup olmadığını.
Evet doğru ama 3-4 taneden sonra içine işeseler anlamazsın.
Senin düşüncende adamların beni tkaip edip 3-4 biradan sonra sulu bira koymaları lazım
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

ironik..."kıvırmasan" diyen adamın mesajı editleyip kendisinin kıvırması..

kıvıracak bişi yoktu ki o mesajda. aferim adam olacaksın gibi bişi yazmıştım, hakaret diye şikayet edebilir diye düşünüp editledim sonradan. üyeliğim silinmesin diye.

kankan ezildikçe agresifleşti, çelişkilerini ortaya dökünce de aynı mesajdan 2 şer 2 şer gönderiyor artık. sinirden kendini kaybetti her halde.

yazık.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...