Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çelik Jant Hasarı

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

Bugün yolda 60-70 ile giderken kafama birşey takıldı, bir anlık bir dalgınlıkla Tem çıkışında sol ön jantı hafif sürttüm.

Yani öyle taş ayrım diyeyim, işte yarım saniye falan sürttü. Neyse ki son anda fark edip hemen kırdım ama işte nasıl desem, çizikler vs. oldu üstünde

böyle silince vs. belirginliği gitti ama eskisi gibi olmasını istiyorum. Şimdi değiştirebilecek imkanım yok. Bir arkadaş cilalanıyor vs. dedi.

Yani çok büyük hasar yok ama böyle durumlarda takıntılıyım, bunu böyle zımpara-cila vs. tarzında bir şekilde eskisi gibi yapmanın bir yöntemi var mı yoksa değiştirecek komple ?
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben pek anlamam araba işlerinde

bir arkadaşıma danışmıştım kapak sandığımdan değiştirelim diye de çelik jant senin ki değişmez diyince oradan kaldı hehe

diyeceksin arabanın özelliklerini bilmiyor musun, evet bilmiyorum asdfds babadan kalma araba sonuçta

edit: bu arada mail atmıştım doğuş'a, 30-40 tl gibi bir fiyata düzeltiliyor oraya yarım saatlik iş dedi servisten arayan adam. Bir ara götürecem galiba
Sosyal ağlarda paylaş

hmm fiyatı önemli değil gibi birşey artık,

babama söyledim servise vereceğiz. Hem 70.000 bakımı geldi onun için hemde jantlar için, ha birde rot balans vs. de kontrol ettirelim dedi :D

Sağlam yaparlar herhalde, bu arada merak edip aradım doğuş oto'nun servisini de sabah yeni jantlar ne kadar diye de modeli vs. söyledikten sonra baktı listeden, 610 dedi adet başına. Şaşırdım yani bayağı pahalı ya
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...