Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Honor'u olan varmı :)

Invulon

Öne çıkan mesajlar

ben bilmiyorsam HL'nin zayıf dönemine denk gelmişsiniz ki BloodOrcz'ları bilmiyorum. aptal orc modifikasyonu dönemiydi herhalde.. :)

PK'dan daha iyi rakip hatırlamıyorum ben..[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Arnie: trrritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotita!!!
Police: That's a minigun!!!
Star dublajli Police: Lanet olsun ne biçim silah bu böyle??!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Bilmiyorsan şaşırdım, üyeler gayet de sıkıydı ya. Gerçi beni hatırlayan olmaz sanırım, guilde girdikten 3 gün kadar bir süre accunt'um banlendi sonra da kuzenimin accountundan oynadım SNN hayatım boyunca ama olsun. Valla giyerdik orc maskleri ORCZ ORCZ diye bağırarak dalardık eski zamanlar sayılır baya. Zaten sonradan Nebula North ilk açıldığında El-Kayed'dim, sonra da bıraktım sayılır...[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
UIN: 123455555
Sosyal ağlarda paylaş

ben HL kurulduğunda yeni başlamıştım ve o sırada katıldım. ama mayıs 2001 gibi tümüyle bıraktım. ben ayrıldıktan sonra kurulmuş olabilirsiniz. zaten beni tanırdın aynı dönem oynasaydık..

kaldı ki 'sıkılığı' sadece karakter gücüne göre değerlendirmem ben.. ;)[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Sosyal ağlarda paylaş

eh benim kadar side degistiren adam olmadıgında sarkida yerimiz olmadı :pp

herneyse arada bunu istedim cünkü duke e sozum vardı HL sayfası icin onu bitirip eski domaine tasıyacagım :)

arada konuda duruyorken HL eski Rosterindan hatırladıklarınızı yazarmısınız :p
biraz kalabalık bi guilddik ama olsun ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Yok canım 2001'le alakası yok guild'in, zaten dark, Gunn, imam el-kayed falan her anlamda "sıkı" bir tayfaydı, hala Bux'da takılırdı PK'lar, hala Mavi newbie center'da takılırdı, sanırım o sıralar Mehanix Newbie Center Guards'daydı...
Yani ilk kurulduğundaydı...
İsmin sam miydi SNN UO'da?[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
Sosyal ağlarda paylaş

samwise olarak wardı hep forumlarda
sürekli lunizle tartısmalarını okurdum :)
e o zamanlar pklık hevesiyle pk pk geziyorduk
bikeresinde brit mezardayken

birisi (sam yada thrillus) buldukları bi scroolu liche atmıslardı o scrool bladespiritsmiydi vortexmiydi :p
herkezi kesmisdi euhe makine basında ilk gülme krizine girisim :)

arada bizide kesmisdi ehu biri direk pk olmusdu

[Bu mesaj Invulon tarafından 06 May 2003 00:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Kuzenim HorseLords'daydı ki BloodOrcz'daki karakterim ban'lenince ortak kullandık accountunu Mephisto, Templer wardı Lumber oluyor normal karakteri mage'le girmişti, absolut vardı, samwise ve steel vardı en sevdiğim iki adam guilddeki, thrillus vardı, mehanix vardı, William Tell vardı Bowyer'ımız haha, invulon seni de hatırlarız tabii ki :P Jester vardı BS ama o sonradandı sanırım bilmiyorum, Duke'u unutmayalım amanın ya =) Mono horselords'a girmiş miydi ya hatırlamıyorum karışmış olabilir aklım? Başka?[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
Sosyal ağlarda paylaş

yok ben sadece bir kere kırmızı oldum exp potion'dan.. :)

thrillus (efendi)
duke
kemalo
aikanaro
vasmussen tehar (üstad)
evil (efendi) - daggerfall
narayan (efendi)
steel (baş/büyük efendi) – elomar ?
intikamm - murgos
fred durst
amorloths
deimus
rom
athenax
elminster
karakedi
black71 (blackrose)
camoka
dark
redbaron
sir_souledge - quinthalus
lupus
binbasi - azazel
eşkiya
raxert mercystaff
hamso
hush
montaro
beimer ?
quasimodo
sir vortex
mavi
xenoncrescent
szasstam
eno
fallen
werewolf
tinkywinky – crizz – yoda
baramir
tolgun
ian
kont vilkernes
nico
rıza
lynceus – fall
invulon - nothing
bloody
ece
bombacimulayim
sanrey (deneir)
bevier
renodon (darksun)
broderin
krellus
novilamenja
the_mumu
felicia
absolut
daeryn
serra
zureik
eaglewing
sensei
buckaroo
nemruth

hatırladıklarımdan bazıları, kitabım için not etmiştim. HL üyelerini sen ayıklarsın, klavye sıkıntım var. ;)[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Sosyal ağlarda paylaş

Yarısı da PK olmuş hahaha. intikam zaten efsane pklardandır... Sam sen Samwise'san çok iyi hatırlıyorum seni, hatta imzanı bile hatırlarım:
"When i was young i saw the world as black and white, now i only see it gray."
yanlış olabilir baya zaman olmuştu =)
eaglewing'in de diabolicals sağlam guilddi şimdi aklıma geldi de blaQ bilir :P[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
Sosyal ağlarda paylaş

antimodes samwise benim işte.. :)

imzamı da doğru hatırlıyorsun, tebrikler.. ;)[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!

[Bu mesaj Sam tarafından 06 May 2003 00:28 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam ya yarım saattir diyorum ben de nasıl tanımam HL'nin eski üyesini diye =)
HL'de en çok steeli, sonra samwise'ı, sonra duke'u sevmişimdir. Thrillus'a fazla bayılmıyordum yani biliyorum şimdi süper adamdııı diycektiniz de head hunter olayı falan olduktan sonra soğumuştum ondan...
ne günlerdi ya, Rom'u da unutmamak lazım Serpents Hall'a newbie pk kesmek umuduyla gelen akıncıları 2 kişi kovalardı arkadaşım ve Rom: "GELSENIZE LEAN, BÖYLESİNİZ SİZ BÖYLESİNİZ: 0" diye de bağırıyordu Rom arkadan :P[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
Sosyal ağlarda paylaş

Grupça yapılan bug abuse'ları da unutmamak lazım Sepent's Hall'dan geldi aklıma. GraveDigger şerefsizini gri gri sokardık serpent's res gate'e, bütün pk alemi adama saldırırdı muhauahuahuaahuahu 4 saatte parry gmlemişti gravedigger da hahahaha hatta evil sadana bir ara newbieleri kovalıyordu sittirin gidin biz kasıcaz kalabalık oluo lage giriom die zhauhauahauh süper günlerdi ya.[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
Sosyal ağlarda paylaş

rom da hoş adamdı ya, onun "pismish balik" ilanı oyuna başlamama neden olmuştu.. :)[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Sosyal ağlarda paylaş

hHAHAHAHAHAHAHA KAMYON MUAHAUHAUHA. Ne katliam yapmıştık KAMYONla hzsuhauhauahuah. KAMYON KİLL. VRÖÖÖÖGH zuhauhauahuah. BloodOrcz'a alındım diye ben ne kadar sevindirik olmuştum bilemezsiniz, gerçi 3 güne accountum sebepsiz banlendi ama olsun 3 günde bile anılarım oldu... Sinister Fallen'ı hatırlar mısınız şaklaban şapkasını takıp pata küte yumruk manyağı yapardı mavileri hahahahaha. Oyoyoyoy ICQ'ya falan ekleyin de arada böyle geyikler dönsün süper oluyor ya =). Rangermania vardı o o kadar da eski değildir ama çok eğlenirdik 6 mavi kovalardı Ranger sonra gelirdi bana "olm buxda bi Kim'le bi benne uğraşmıcan" derdi...
Kim'i de bilen bilir piskopat innkeeper hahaha instant kill oturtuodu :P[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
Sosyal ağlarda paylaş

Ranger acemi donemlerinde bi kere mezarlikta hide yapmis, ben ordan gecerken dalmisti bana, ama benim de parry 85-90di, eskiden biliyosunuz parrynin meditation gibi arttigini, vuruyo vuruyo bisey olmuyo, sonra nasil kacmisti baya kovaladim. Elimde de vanq viking vardi sanirim 25k'ya satiliyodu o zamanlar. 1 yil sonra ranger ile karsilastigimizda ezdi gecti adam.[hline]With his holy cross raised high, he shouts a warcry against evil.
Sosyal ağlarda paylaş

HL hakkaten benim için acaip bir dönemdi. Sırf HLdeyim diye bütün UO hayatımda PK 1 kere o da yanlışlıla olmuştum. Kendi çapımda HLye laf gelmesin diye epey uğraşıyordum.
Baya güzel, eğlenceli dostluklar ve savaşlar yaşamıştık. SNNden sonra birkaç serverda HL kurmayı denedim ama ne biliyim eskisi gibi ilgim kalmayınca oyuna bir türlü ilgilenemedim.
Bütün HL dost ve düşmanlarımıza selamlar burdan.
HAIL TO HL[hline]Kalplerdeki Kaymak

Asli

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Invulon, 06 May 2003 00:22 tarihinde demiş ki:
hm aklıma gelen cok kisi var ya
Eno (Hl universty :p )

Olm hatırlatmayın bana eski günleri ya... böhü ve üwe. Nasıl eğlenirdik ya. Hiç unutmadığım olaylardan birini anlatayım..

Benim ilk karakter madenci. Daha bilmiyorum oyunu... Narayan sayesinde girmiştim HL a. (nara başlatmıştı beni uo ya) Thril samwise la beni madene yollamıştı. sam beni koruyacak, bende maden kazacaktım. sonra orduya silah zırh falan yapcaktım... Madende bi pk vardı. Sam bana kaç sen ben kurtarrım kendimi diyo.. Ben acemiyim daha kaçmayı bile beceremiyorum... Sonra sağ salim kaçmıştım ben. Kaçarken de madenleri yere atmıştım ağırlıkdan... Sonra sam geldi 5 dakka sonra. Adam madenleri getirmiş... Thril gördü falan. Ama nasıl böyle kaptırmışım kendimi bilgisayarın başında.. Olayı yaşıyodum resmen. Thril bi +9 vermişti sanırım sam e... İşte o günlerdi ultima dan zevk almaya başladığım günler....

Hadi beyler varmısınız anıları toplayalım...

Bu arada HorseLords un sitesi için hosting i ben karşılayacam. Firma kurduk bari bi işe yarayalım. Bana çok şey kazandıran, çok eğlenmemi sağlayan horselords a bir anlamda vefa borcumu ödeyeyim...
Sosyal ağlarda paylaş

eno, absolut, melankoliye sevkettiniz beni, gerçekten de çok keyifli günlerdi.. :)

anıları yazma konusundaki tereddütüm yüzünden benim 'kitap' :-p kaldı öyle zaten. ama yine de böyle anektodları toparlayabiliriz belki, hoş olur..[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...