Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

mmorpg.com eve-online oynamak isteyenlere kıyak geçiyor

Popeye

Öne çıkan mesajlar

bugün mmorpg.com'u gezerken rastladım baya hoş olmuş

Buraya tıklayıp 14 günlük deneme accountu için key alabilirsiniz

kredi kartı falan gerekmiyor[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

unity100, 05 Haziran 2004 16:27 tarihinde demiş ki:
ustumu basimi yirta yirta sokaklarda kosturmaya basliycam simdi.
Sosyal ağlarda paylaş

temmuz sonunda bitiyor galiba bu promosyon

hatta 2 account alıp 2 key alırsın :)
begenirsen ikinci keyle devam edersin en fazla skillerine baştan başlarsın

parayı falan transfer edebiliyosun nasılsa (diger dangalak oyunlardaki gibi para transferi için fellik fellik birilerini aramak zorunda kalmıyosun)[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

Sosyal ağlarda paylaş

sam istersen önce eve-online.com'daki videoları bi indirip izle :)

karakter yaratım videoları var, 4.5 gb video indirdim valla sitesinden çok eğlenceli :p[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

1024 değil 128 gelecek bana, yavaş indireyim.. :)

valla eve online hiç çekmiyor beni (uzay gemisi simülasyonları oldum olası zevksiz gelir bana) ama sırf avatar generator için biraz elektrik yakabilirim adsl bağlanınca.. :-p[signature][hline]Where life had no value, death sometimes had its price. That is why the bounty killers appeared.
Sosyal ağlarda paylaş

olsun abi yine indirirsin saatine para mı vericen eskisi gibi

lol yalnız bazen "ulan şunu kapatim de fatura abarmasın" diye tongaya düşüyorum tabi kendi kendime :p[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar tutamicam kendimi üzgünüm patlicam. işte paticik budur abi! buranın bi oyun forumu olduğunu her fırsatta söylüyorum. bi mmorpg'nin trial'ının çıktığı haberi weriliyo, oyunu görmek için gb'larca dosya indirmekten çekinmeyen bi dolu oyuncu çıkıyo. yaşasın mmorpg, yaşasın mmorpg severler, yaşasın paticik! işte bu yüzden bu forumu sewiyorum ben!

gerçekten çok gaz bi msj oldu ama forum hakkındaki en önemli düşüncemi, hatta forumda olma nedenimi üzerinize kustum, mutluyum[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
Sosyal ağlarda paylaş

adsl ay sonuna kadar bağlanmazsa 100mb bile indirmem eve online için, ne yalan söyliyim.. :)

wow beta'ya da başvurduk ama adsl bağlanmazsa feci patlıycam, herifler 2-3 gb indirtmek ister..[signature][hline]Where life had no value, death sometimes had its price. That is why the bounty killers appeared.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam hele bir gelsin adsl, gorurum ben seni. download delisi olcan, kafasi kopuk tavuk gibi dosya indiricen :) ben ilk kablo alinca ilk 2 hafta bilgisayari kapamamistim 15 gb civari dosya indirdiydim, sonra alisinca tabi insan sakinlesiyo :P

suan install ediyorum eve i, oyniyinca bi rapor vericem
Sosyal ağlarda paylaş

benım unıv dekı bır arkımda lan-ınternet var ...
ındırırken sınırlayan tek sey kaynak sayısı :) 200k ıle dl (dosya basına) ayrı bı zevk ,insanda kotu alısıyo ...
450 MB yı 1.5 saat te ındırdıkten sonra eve gelıyom dıal-up net e gıresım bıle gelmıyo ...[signature][hline]Vampire Hunter Delucian ...
Türküm Doğruyum Calışkanım ...
Sosyal ağlarda paylaş

ee qui kardeş yazmadın ki foruma
eve online oyuncularından size kıyak aha buddy account diye :)[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

Sosyal ağlarda paylaş

evet onun yerine biri gelip "swg mi oynuyosunuz hala hahaha swg out eve in buyrun işte" diyip mmorpg'nin puanlamasını koymuştu hatta :p[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Soulless, 06 Temmuz 2004 02:33 tarihinde demiş ki:
hehehe laf sokmayalim acemi moderatorumuze lutfen.

yok rose'un bahsettigi Sovereign degil :)

bu arada bu tarz şeyleri bence bilgisayar oyunları bölümüne yazın

sonuçta eve online takipçileri zaten biliyordur ama oynamayanların denemeleri için hafiften gaza getirebilir bu bölümde yazılırsa(malum buraya bakan daha fazla)[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Soulless, 06 Temmuz 2004 02:33 tarihinde demiş ki:
hehehe laf sokmayalim acemi moderatorumuze lutfen. Ogreniyor , herkesin ogrendigi gibi
Buddy key konusu eve-online bolumunde konusuldu zaten birsure bildigim kadariyla

yok valla modlara sözüm yok
aslında kimseye sözüm yok isteyen swg forumuna gelip "eve rulz siz hala ananızın star warsını mı oynuyosunuz" yazabilir istediği gibi, iki oyunu da oynamıyorum nasılsa :)

bu arada onu yazan arkadaşın, yazma sebebinin kaynağına gidip son duruma bakmasını ve o konunun altına da fikrini tekrar beyan etmesini görmek isterdim

*!In a constantly changing world, we dont*[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...