Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2010/11 Transfer Sezonu

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

Bizde istiyoruz da sonra böyle isimler olmayınca gidip Gökhan Ünal filan alırlar diye korkuyoruz :D Aziz Başkan Daum'a 2.4 milyon euru hediye etti ama transfer de biraz cimri davranıyor sanki :)

Bu arada Aykut Kocaman tutarsa harika olur. Umarım medya ve olası taraftar yönetim baskısına boyun eğmez.

Rıdvan Dilmen 5 maçta 3 galibiyet 2 beraberlik aldığında gönderildi mi yoksa zaten geçici hocamıydı yoksa kendimi bıraktı?
Sosyal ağlarda paylaş

sen devam et yerlileri böyle küçümsemeye. sonra arkadaşlarınızın yanında başlarsınız konuşmaya " abiiee türkiyede futbol oynanmaz abiieee", sizin gibi düşüncesiz insanlar olduğu sürece hiçbişey gelişmez. bak beşiktaşa, kovdular ertuğrul sağlamı, adam sonra gösterdi o "ertuğrul kim ya haha" cılara kim olduğunu.
Sosyal ağlarda paylaş

şampiyonluğu başarı saymak?
so 90's=)

sonuçta Türkiye'de şampiyonluk belirli bir disiplinde sağlanabiliyor. çok taktik varyasyonlara dayanan bir lig sahibi olmadığımız kesin.

şaka bir yana avrupa başarısını dünya başarısını düşündüğün zaman şenol güneş, fatih terim, mustafa denizli... bunların hepsinin dönemlerinde geldi başarılar hep...

sanırım bunlara yabancı olarak feldkamp ve zicoyu ekleyebiliriz en fazla.

feldkamp dönemini tam olarak bilmiyorum fakat zicoyu düşünürsek, o dönemki FB kadrosunda Brezilyalı hegamonyası sözkonusuydu. burdan oyuncu-td iletişimi açısından milliyet önemli olduğunu görebiliriz.

ama düşünceme göre gelecek vaadeden Türk tdlere daha fazla şans tanınırsa (tolunay, ertuğrul, belki aykut) avrupada daha etkili olunabilir bence. sonuçta bu kadroların 5/11'i hala Türk ve diğer geri kalan yabancıların tamamını aynı milliyetten yapma olasılığının da ne kadar az olduğunu düşünürsek, iletişim açısından Türk olması en mantıklısı.
Sosyal ağlarda paylaş

ben bülent korkmaz dan çok umutluydum ama tırt çıktı.
aykutta gayet iyidir ankaraspor ve istanbulspor da baya iyiydi.bunca yıldada pişmiştir artık.bu sene başarılı olamasa bile arkasında durulursa ilerde çok daha iyi olur bence

ama sanmıyorum bi 3-4 maç kaybeder direk basında yeni hoca haberleri çıkar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...