Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2010/11 Transfer Sezonu

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

Holy said:

Reksa said:

tabii ki olursunuz. ama "1. kim olacak yoksa" şeklinde konuşmakta yanlıştır bence.
1 yıl şampiyon olunca demek ki insan sapıtabiliyormuş. neyse ki alışkınız.

hiçte alakası yok. geçen sene de ağlatırız havasında takılıyodunuz sonuç ortada. önceden çok konuşmamak lazım bence.
Sosyal ağlarda paylaş

bence fenerin maca gore kadrosu belki taktigi oyun dizilisi bile degisebilir aykut muhtemelen ligdeki takimlara gore oynatacak belli kemik oyuncular disinda bir cok yerde rotasyon ypar bence

mesala derbiler 5 ortasahasiz ve kavgasiz gecmiyor hic -kendi evinde 2 forvet oynayabilir anadolu takimlarina karsi-
Sosyal ağlarda paylaş

Aykut Kocaman güçlü agresif hızlı takım filan diyor direk Barça'nın oyun sistemini anlatıyor. Dia'yı bilmiyorum ama uzaktan yakından alakası yok bu bahsedilen sistemle kadronun şuan. Forvet yok ve orta sahada öyle basacak hemde teknik kalitesi olan oyuncuda yok. Bilmiyorum ki daha çok oyuncu alması lazım. Tabi öyle bir sistem ve kadro yıllar sonra ancak oturur ki genç oyuncuları tercih etmesi de bunu gösteriyor. Görücez artık.
Sosyal ağlarda paylaş

Topuz ve Stoch elinden geleni yaparlar eyvallah ama orta sahada bir Emre o konuda o beceriyede sahip. Ha yanına Dia'da Erme gibi basan bir oyuncuysa orda bir sorun yok. Bilmiyorum çünkü Dia'yı yabancı gelmiyor gerçi. Alex'i çıkardık o istisna yaptığı yetiyor. Fakat tek istisna olur böyle bir sistemde. Forvet? Santos'tanda gayet memnunum sağ kanadıda çözdüler hadi. En büyük sorun Forvet sanırım yada tek sorun. Onada vakitleri varmış bu turdan sonrakinde oynuyabiliyormuş.
Sosyal ağlarda paylaş

Forvet kimin geleceği çok önemli değil bence şu an için.
Bu sezon öyle inanılmaz bir başarı beklemiyorum ben takımdan. Gruplara kalırsak yeterli benim gözümde, gruptan çıkmak lüks olur bu kadroya ve aykut'un ilk senesinde. Seneye Alex gider, işte o zaman güzel ve oturmuş bir takımla çeyrek final görebiliriz belki.
Sosyal ağlarda paylaş

Adam iyi oynayacaksa çıksın aksın gecelere. Gece hayatına bu kadar takan tek ülke biziz heralde. Kültürü bira olan ülkeler ne yapsın? İngiliz, Alman futbolcular partilere akmıyor mu sanki? Hiç mi içmiyor bu adamlar? lol Kendine bakıp bira göbeğine kaptırmazsa, akşamdan kalma olmadan sahaya çıkıp iyi oynamayı başarırsa çıksın gezsin tozsun =D Love, Jo'dan daha istikrarlı diye biliyorum bi de

Ama her türlü saçmalık yani forvet lazım değil, orta saha ve defans alınmalı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...