Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2010/11 Transfer Sezonu

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

nileppezdel said:

Resmi açıklama yapılmayan transferi patide 8 kere yazarsanız futbolcu İstanbul'a geliyormuş

harrykewell -> yörünge dışı

oldu mu acaba afhdhad
Sosyal ağlarda paylaş

bazı fenerliler kızacak ama artık fener avrupada ve türkiyede doğru düzgün başarı istiyorsa artık alexten vazgeçmeli ve çift forvete dönmeli.guiza kazmanın önde gideniydi tamam ama kezman ve semih gibi oyuncular boş yere harcandı şu takımda.bi hojdonk yada anelkada bulamıycağına göre artık 2 forvete dönmeli fener.almaya çalıştığı hiç bir oyuncu tek forvet oynayamaz 2. guiza vakası yaşanır.

alex ilede devam edilirsede zar zor zevk vermeyen oyunla şampiyon olunulur yada son dk da şampiyonluk verilir
Sosyal ağlarda paylaş

oynar mı oynamaz mı bilinmez de o yaştaki adama o kadar para cidden çok ya

Guiza olayından sonra takıma uygun forvet arayışlarına akılları başlarına gelmiştir Fenerbahçe'li yöneticilerin diyorum ama yok, aynı tas aynı hamam

Bakalım belki Aykut Kocaman'ın yeni oyun düzeninde kendine yer bulursa can yakabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

guiza nolcak peki.yedekte 30 milyon euro mu oturcak :)

geçen hafta ntvspor, getafe mi ne guizayı istiyor fakat fener yönetimi 5 milyon euroda direntince vazgeçtiler diye bir haber geçmişti. iyi gülmüştüm haberi izleyince de , kaça aldı fener tam hatırlayamıyorum da 5 milyon euroya bile satamıyorsa cidden skandal be :).
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...