Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2010/11 Transfer Sezonu

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

ilk duyunca iyi guzel diodumda şimdi baktım adam 30 yaşındaymış. çok fazla maçını izlemesemde ben niang'ı direk forvet oyuncusu olarak bilmiorm. daha cok en iyi şekilde 433te kenarda oynicak tarzda hızlı falan bi adam olarak biliorm. e 30 yaşında bi adamın hızıda, çabukluğuda belli biyere kadar azalmıstır tabi. ama tabi olurda gelirse bonservis bedelide cok onemli. gidip 10 m falan verilcekse gyan alınsın en azından ilerde satılabilir bi adam. ha tabi solede bişi var adam senelerdir surekli 15+ gol atmıs fransa liginde. en azından istikrarlı.

ek: şu anda ntvspor'da haberini veriolarda 10 m € vermişiz ve buyuk anlamda da anlaşmışız. çok sanki 10 m 30 yaşında bi adam için ama solede bişi varki adam geçen sene marsilya'yı şampiyon yapan oyuncuydu geçen sene.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben beğenirim Niang'ı ama Fenerin sisteme uymaz. Kendinden az gol atmasına rağmen o klişe olmuş pivot santraforla oynamaya alışmış bir adam, yani Brandao ile. 4-4-2'yi başarılı uygulayan ender takımlardan Marsilya, bence yaşına takılmamak lazım ama alınabiliyorsa Grafite olmalı Fenerbahçe'nin tercihi adaylar arasında.
Sosyal ağlarda paylaş

Fener'in oyun şablonunu nereden biliyorsunuz ki, daha Aykut bile bilmiyor hehe, Daum taktiğiyle dizilmiyor artık FB sahada. Bakalım nasıl olacak.

Niang'ı da 1-2 kere laf arası dışında pek duymadım/izlemedim. FM'de baktım özellikleri iyiymiş ama gerçek hayatta bilgim yok o yüzden yorum yapamayacam.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...