Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2010/11 Transfer Sezonu

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

Toplama takımla şampiyon olunmaz diye bir laf vardır. City başarı istiyorsa her sene 50 transfer yapıp 30 oyuncu yollamayı bırakıp kadrosunu bir düzene sokmalı, eksik yerlere 2-3 transfer yapıp çekirdeği sabit tutmalı ki adamlar bi birbirine alışsın bi sabit taktik, kadro falan çıksın sahaya.
Sosyal ağlarda paylaş

Eralp said:

valla ben avrupada fm de veya peste oynadığım takımı tutarım genelde :D özellikle fm :D
ahahah aynen :D.geçen yıl sunderland i tutmuştum :D. o yüzden cana nın gelmesine çok sevindim :D

Rewendor said:

Toplama takımla şampiyon olunmaz diye bir laf vardır. City başarı istiyorsa her sene 50 transfer yapıp 30 oyuncu yollamayı bırakıp kadrosunu bir düzene sokmalı, eksik yerlere 2-3 transfer yapıp çekirdeği sabit tutmalı ki adamlar bi birbirine alışsın bi sabit taktik, kadro falan çıksın sahaya.

chelsea başta hayvan gibi transferleri yaptı sonradan kadroyu oturttu.şimdide aldımı tam alıyor ama önüne gelene teklif götürmüyor.city de kadrosunu oturtunca her yıl 100 milyon dolar harcamaz.ama bu sene çok pis patlayacaklarmış gibi geliyor bana :)
Sosyal ağlarda paylaş

Esnaf said:

chelsea başta hayvan gibi transferleri yaptı sonradan kadroyu oturttu.şimdide aldımı tam alıyor ama önüne gelene teklif götürmüyor.city de kadrosunu oturtunca her yıl 100 milyon dolar harcamaz.ama bu sene çok pis patlayacaklarmış gibi geliyor bana :)

chelsea o transferleri yaptı feci patladı, sonra mourinho geldi adam gibi paralar harcattı. adam gibi adamlar aldı. mourinho gitti kadro neredeyse aynı td farklı sadece.
city öyle değil ki. alıyor sadece. takım olabilmek ayrı birşey yani.

city'ye sempatim vardı şu araplardan önce. artık kimliğini kaybetmekle yüzyüze.

united bu sene feci patlicak ama malasefki. Hotspurumuza güveniyorum!!
Sosyal ağlarda paylaş

Tottenham ya.. yılların balonu, tottenham kadar patlayan takım yoktur heralde dünya üzerinde. Hep kalburüstü, hatta bazaen gayet iyi kadrolar kurup hep başarısız oluyorlar. Geçen seneyi de city'nin aptallığı sayesinde nispeten başarılı geçirdiler zaten.

Severim gerçi tottenham'ı da kadrosuna bakınca oynadığı futbol da sportif başarısı da mütemadiyen o kadrounun potansiyelinin altında oluyor yıllardır
Sosyal ağlarda paylaş

"In Bruges" said:

ken: [looking at a surreal bosch painting] it's judgment day, you know?
ray: no. what's that then?
ken: well, it's, you know, the final day on earth, when mankind will be judged for the crimes they've committed and that.
ray: oh. and see who gets into heaven and who gets into hell and all that.
ken: yeah. and what's the other place?
ray: purgatory.
ken: purgatory... what's that?
ray: purgatory's kind of like the in-betweeny one. you weren't really shit, but you weren't all that great either. like tottenham.
[pause]
ray: do you believe in all that stuff, ken?
ken: about tottenham?
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

"In Bruges" said:

ken: [looking at a surreal bosch painting] it's judgment day, you know?
ray: no. what's that then?
ken: well, it's, you know, the final day on earth, when mankind will be judged for the crimes they've committed and that.
ray: oh. and see who gets into heaven and who gets into hell and all that.
ken: yeah. and what's the other place?
ray: purgatory.
ken: purgatory... what's that?
ray: purgatory's kind of like the in-betweeny one. you weren't really shit, but you weren't all that great either. like tottenham.
[pause]
ray: do you believe in all that stuff, ken?
ken: about tottenham?

+1
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...