Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Spyro's Mafia Games - Episode 2 - rmk #1 (Bitti, yoruma açık)

Spyro

Öne çıkan mesajlar

RaidenXelRu said:

kingmakerin kendini ifşa etmesi bişey ifade etmezki ?

Kingmaker'ın kendini ifşa etmesi, direkt olarak masumiyetini kanıtlar, şüpheliler bir kişi azalır.

Kendini feda etmek zorunda değil, zira Kingmaker'ı öldürürlerse, yeni bir kingmaker seçildiğinde yine aynı şeyi yapabiliriz. Her gündüz vaktinde 1 townie'nin masumiyeti kanıtlanmış olur böylece. Eğer ki bundan yararlanmak için bir anti-town "Ben Kingmaker'ım" derse ve asıl kingmaker da ortaya çıkarsa (Yani 2 kişi 'Ben Kingmaker'ım' derse), birini linç ederek diğerinin kimliğinden emin olabiliriz.
Sosyal ağlarda paylaş

yalnız cassiline'nın bulduğu şey bug gibi değil mi? o zaman herhangi bir pro-town rolünü burada açıklarsa kendisinden bir tane olacağı için diğer söyleyen yalan söylüyor konumda olacak.

heleki dedektif veya doktor ortaya çıkarsa kendi masumluklarını kanıtlayacaklar fakat kingmaker bir katil olabilir ve başka bir katili bilerek seçebilir. böyle olunca kral olan katil doktoru ve dedektifi çok rahat elimine eder.

yani söylemeye çalıştığım doktor veya dedektif kesinlikle ortaya çıkmasın. napın edin belli etmeyin çünkü geçen oyunda yoktu dedektif fakat bu oyundaki dedektif direk katilleri yakalama konusunda çok başarılı olur.

ben bunları yazdıktan sonra eğer kingmaker ortaya çıkmazsa anlayın ki kingmaker katildir ve fede'yi bilerek kral yapmıştır. ve fede'nin katil olma olasılığı çok yüksektir.

kingmaker'ın ortaya çıkması durumunda dedektiften kingmaker'ın kimliğini ortaya çıkarmasını rica ediyorum. böylece bir taşla 2 kuş vurmuş olacağız.
Sosyal ağlarda paylaş

Her şeyden önce, Kingmaker anti-town olamıyor. Öyle bir şey olsa gece-gündüz townie kesilir, 3. günde biter oyun.

İkinci olarak, doktorun son ana kadar kimliğini kesinlikle açıklamaması lazım. Bana göre oyundaki en önemli karakter. Dedektif bir noktada doktora güvenerek kendini açıklayabilir ama doktor kimliğini açıkladığı an, gece ölecek demektir.
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

1-yalnız cassiline'nın bulduğu şey bug gibi değil mi? o zaman herhangi bir pro-town rolünü burada açıklarsa kendisinden bir tane olacağı için diğer söyleyen yalan söylüyor konumda olacak.

2-heleki dedektif veya doktor ortaya çıkarsa kendi masumluklarını kanıtlayacaklar fakat kingmaker bir katil olabilir ve başka bir katili bilerek seçebilir. böyle olunca kral olan katil doktoru ve dedektifi çok rahat elimine eder.

3-yani söylemeye çalıştığım doktor veya dedektif kesinlikle ortaya çıkmasın. napın edin belli etmeyin çünkü geçen oyunda yoktu dedektif fakat bu oyundaki dedektif direk katilleri yakalama konusunda çok başarılı olur.

4-ben bunları yazdıktan sonra eğer kingmaker ortaya çıkmazsa anlayın ki kingmaker katildir ve fede'yi bilerek kral yapmıştır. ve fede'nin katil olma olasılığı çok yüksektir.

5-kingmaker'ın ortaya çıkması durumunda dedektiften kingmaker'ın kimliğini ortaya çıkarmasını rica ediyorum. böylece bir taşla 2 kuş vurmuş olacağız.

1- Bug falan değil. Açıklayan 2. kişi yalan söylüyor olmak zorunda değil 2 kişi ben şuyum diyorsa birisi yalan söylüyor.
2- Kingmaker katil olamaz. Kurallar da var okuduysan.
3- Geçen oyunda detektif vardı.
4- Kingmaker katil olamaz
5- Detektif kimin kingmaker olduğunu anlayamaz.

Linç oyu : Vingthor. Çünkü acemi townie katil kadar zararlı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...