Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Spyro's Mafia Games - Episode 2 - rmk #1 (Bitti, yoruma açık)

Spyro

Öne çıkan mesajlar

Babacum
Raiden
Farinal
Bittus

4ümüzden başka hayatta olan yok değil mi? eğer öyleyse bütün yük benim üzerime kaldı...

bugünkü infaz bizim için son şans sanırım. çünkü eğer bir anti-town öldüremezsek, gece de bir townie kesin öleceği için mafya kazanmış olacak...

Raiden'in pro-townie ve kingmaker olduğu kesin zaten. sonuçta kimse çıkıp da, hayır kingmaker benim demedi ya da öldürülenlerden hiçbiri kingmaker değildi. o yüzden seçimimi Babacum ile Farinal arasında yapmak zorundayım.

Raiden senin bu konuda fikirlerini öğrenmek istiyorum. %50 şansımız var ve bu son şansımız.
Sosyal ağlarda paylaş

Krusty said:
bu oyun bozuk her türlü townie kazancak.

öyle bir şey yok ama son tura gelindiğinde oyunu kazandıran, kingmaker'ın kararı olacak..

şu an tek sorun Vivi (listede adı geçmemiş ama o da ayakta).. 10 gündür mesajı yok.. pm de attım ama bakmıyor.. son turda da replacement hoş olmaz.. akşam onunla ilgili kararımı yazacağım..

o vakte kadar sen de infaz açıklama Bittus..
Sosyal ağlarda paylaş

farinal, Bonzi titleına hak kazandığı için mesaj atamıyor..

o yüzden son tura geçiriyorum..

şimdi şöyle yapalım.. Vivi 10 gündür inaktif olduğundan da belli olarak townieydi.. bu tur onu öldürüyoruz ve geceye geçiyoruz..

bu sefer gece, kingmakerdan pm beklemiyorum.. sadece kalan mafia üyesi bana seçimini bildirsin..

geriye 3 kişi kalacak (bir townie, bir kingmaker ve bir katil olmak üzere).. bu noktada kingmaker oyunu bitirecek (direkt topicte yazacak kararını.. pm falan yok).. son gündüz turunda seçilen kral hangi factiondansa, doğal olarak o takım oyunu kazanmış olacak..

kusura bakmayın.. şu anki haliyle oyunu en adil biçimde sonlandırmanın yolu bu..

Gün 6 - Gece

mesajını bekliyorum katil herif..
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors
Bittus
Farinal
RaidenXelRu
Vivi

ben mafya değilim.. son 2 güne giriyoruz işte bugün olmazsa bir sonraki gündüz roundunda kazanma ihti,malimiz var.. evet vivi nin de mafya olamdığın ıanladık spyro ile iletişime geçmediklerine göre :P bittus kral kralı krala kestiremiyoruz. raiden kral yapıcı.

hani farinal kalıyor geriye.. beni öldürürseniz bir gününüz daha kalacak ama kral olan bir daha kral olamıyordu galiba o zaman farinal ve vivi kalıyor..

şimdi bittus mafyaysa eğer, bir tonwie daha keser (ki muhtemelen benim başım gidecek) ertesi gün farinal kral olur bittusu keser townie kazanır

eğer farinal mafyaysa bittus beni keser (en kuvvetli aday olmanın dayanılşmaz hafifiliği) farinal gece bittusu keser ertesi sabah kral olur kral olarak viviyi keser gece de mafya olarak raiden i keser kombo çeker

umarım mafya bittusdur yoksa farinalse ve bu tur farinal kesilmezse gg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...