Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2 Adet Satılık Sonisphere Kombine Bilet

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

250 kim veriyo bu biletlere ya hahah

çıkacak halbuki tekrardan kombineler alıcaz biz de 170 liraya.

velev ki 185'e satacak olan varsa almayı düşünebilirim 2 tane.
bu çarşamba perşembe ankaradayım. 15-18 mayıs civarı istanbulda onun dışında izmirdeyim

kulağa küpe
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

valla gayet verenler var. çatur çutur satılıyor biletler. ben satmaktan vazgeçtim, gidicem herhalde. sponsor bankanın vereceği biletler bayaa bi sınırlı sayıda olacak herhalde ki hala bi talep var. konu sahibi arkadaş ta eğer cidden satmak istiyorsa diğer forumlarda ve gg de biraz ilan falan versin, mutlaka gider. 250 iyi bile.

bi de şu 170 lira muhabbeti nerede yazıyor ya? biletixten 180'e aldı herkes, biletixten bile düşük fiyata verecek adamlar demek.
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

çıkacak halbuki tekrardan kombineler alıcaz biz de 170 liraya.

Kim satıyorsa ondan al abi 170e. Daha önce de dedim fiyatı beğenmiyorsanız almanız gerekli deil. Benim de pek umrumda deil şahsen kendi biletlerim olsa düşünürdüm fasdaf
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

bi de şu 170 lira muhabbeti nerede yazıyor ya? biletixten 180'e aldı herkes, biletixten bile düşük fiyata verecek adamlar demek.

175 abi biletixten gidipte alırsan sanırım. Evine gelsin ve taksit yapılsın istiosan 200e gelio nerdeyse 198 mi ne işte. Bilet olmadığı için bence 250 güzel bi fiyat.
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

yav said:

valla gayet verenler var. çatur çutur satılıyor biletler. ben satmaktan vazgeçtim, gidicem herhalde. sponsor bankanın vereceği biletler bayaa bi sınırlı sayıda olacak herhalde ki hala bi talep var. konu sahibi arkadaş ta eğer cidden satmak istiyorsa diğer forumlarda ve gg de biraz ilan falan versin, mutlaka gider. 250 iyi bile.

bilet 175 çıktı. bir daha da çıkacak kombineler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...