Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Albüm 3-4 bişey.

Xaenin

Öne çıkan mesajlar

Estel_Anorien said:

normal şartlarda ve oda sıcaklığında kimsenin zorlanmaması lazım ama zaten paticiğe sinmiş yoğun bir apış arası kokusu ve testesteron fazlası var.

elin yüzün düzgün olunca bir de çıkıp porşlu morşlu beyanatlar verince nispeten sol ağırlıklı sermaye düşmanı erkek güruhu tarafından çarmıha geriliyosun.

olan bu.

tipiyle porşuyla mesleğiyle falan alakası yok.
iğrenç bir insan. ortalama türk kızı. patiyle alakası sıfır. sadece ilgi görmeye geliyor. istediğini alıyor. sonra tekrar ilgiye geliyo tekrar tekrar.
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

Estel_Anorien said:

normal şartlarda ve oda sıcaklığında kimsenin zorlanmaması lazım ama zaten paticiğe sinmiş yoğun bir apış arası kokusu ve testesteron fazlası var.

elin yüzün düzgün olunca bir de çıkıp porşlu morşlu beyanatlar verince nispeten sol ağırlıklı sermaye düşmanı erkek güruhu tarafından çarmıha geriliyosun.

olan bu.

tipiyle porşuyla mesleğiyle falan alakası yok.
iğrenç bir insan. ortalama türk kızı. patiyle alakası sıfır. sadece ilgi görmeye geliyor. istediğini alıyor. sonra tekrar ilgiye geliyo tekrar tekrar.

helal be ARAS'IM hislerime tercuman olmuşsun adeta.
Sosyal ağlarda paylaş

Estel_Anorien said:

gaylikle alakası yok abi. tamam sevişmek iyi güzel keyifli eğlenceli şahane bişey. yanında bir kadın olması da iyi güzel ama bir kadının erkeğe çektirebildiği bütün ızdıraba değecek bişey değil ikisi de.
evet abi. 2 seks uğruna köpek oluyor insan bazen, hiç gerek yok. Seks yaptıktan sonraki 5 dk en mantıklı düşündüğümüz zaman dilimi bence hayatımızda.
Sosyal ağlarda paylaş

@dartanian sağol be arkadaşım.

neyse benim porşem falan yok.mankenliği de bırakıyorum.jübileyi mayısta ki miss tukey 2011 le yapıyorum.ayrıca patiyle alakamın olmaması hangi kriterlere bağlı bilemiyorum ama zaten ilgi görmeye ihtiyacım yok.hele de sanal bir ortamda duycağım iki güzel lafa söze hiç ihtiyacım yok.
estel'in bir önceki sayfa da yaptığı tespitlere şimdi daha çok hak verdim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...