Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Albüm 3-4 bişey.

Xaenin

Öne çıkan mesajlar

LucifeL said:

di said:

O burun ne abi oyle ? Gargamel gibi.

Hani fotograftan oyle gorunuyo belli de, yine gargamel gibi be.
heyttttt bırak ya sanki her akşam jesica alba ile takılıyorsunda kıza laf yapıyorsun :D

Abi guzele guzel, olmayana degil demek icin tas gibi hatunlarla mi takilmak lazim illaki ? Guzel falan degil, yag cekiceniz iki pas alicaniz diye ayak yapmayalim simdi birbirimize =)
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

LucifeL said:

di said:

O burun ne abi oyle ? Gargamel gibi.

Hani fotograftan oyle gorunuyo belli de, yine gargamel gibi be.
heyttttt bırak ya sanki her akşam jesica alba ile takılıyorsunda kıza laf yapıyorsun :D

Abi guzele guzel, olmayana degil demek icin tas gibi hatunlarla mi takilmak lazim illaki ? Guzel falan degil, yag cekiceniz iki pas alicaniz diye ayak yapmayalim simdi birbirimize =)
neyin pasını alıcam abi bana ne ben sadece insanların fiziksel görünüşleri ile alay edilmesini tasvip etmiyorum bu kadar buna hepiniz karşı çıkarken yapmanız nasıl bir ironidir bende bunu anlamıyorum.

Beğenmiyorsan güzel değilsin der kapatırsın konuyu ama neden alay etme isteği duyuyorsun ki sadece bu yüzden öyle dedim.Yoksa derdim laf sokmak laf değil sadece yanlış olan şeyi söyledim ben :)

@napae ben kimsenin kahramanı değilim aynı yorum senin içinde yapılsa ben aynı tepkiyi veririm.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

LucifeL said:

@napae ben kimsenin kahramanı değilim aynı yorum senin içinde yapılsa ben aynı tepkiyi veririm.

Abi adam hic bos durmuyor. adsadsaas
ya sizin birşeyi anlamıyorsunuz galiba kimseye sarkıtığım falan yok sanaldan da birilerine yazacak kadar da daha düşmedim allah binlerce şükür neden yani normal bir tepki verince hemen meriçmiş muamelesi yapıyorsunuz ki yoksa öle olduğunuzdan mı?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...