Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Albüm 3-4 bişey.

Xaenin

Öne çıkan mesajlar

diz altı bermuda yasaklansın, plajlarda bu giysi ile tespit edilenlerin acil cezalandırılması ve bu davranışı bir daha ASLA tekrar etmemesi sağlansın. kendi vücudundan utanan, bunu sağa sola da tavsiye edenlerin etrafındaki kızların bikini ile ilişiği kesilsin, tek parça mayo terörü kitleleri doğru yola sokmak için kullanılsın.

göz zevkine önem veren kadınlar kulübü adına ema teyzeniz
Sosyal ağlarda paylaş

Emaleth said:

diz altı bermuda yasaklansın, plajlarda bu giysi ile tespit edilenlerin acil cezalandırılması ve bu davranışı bir daha ASLA tekrar etmemesi sağlansın. kendi vücudundan utanan, bunu sağa sola da tavsiye edenlerin etrafındaki kızların bikini ile ilişiği kesilsin, tek parça mayo terörü kitleleri doğru yola sokmak için kullanılsın.

bencede çok leş bişey o diz altı benim bahsettiğim bermuda şortlar böyle baldırın en altına dize gelmeyecek kadar uzanan mayolar. onlar güzel.
Sosyal ağlarda paylaş

Emaleth said:

slip mayo mu giyin diyorsun ben anlamadım?
Sosyal ağlarda paylaş

antalya anadoluda okumuş olanlar bilirler. bizim mehmet sarıkuş diye bi hocamız vardı... kendisinin doğal bir bitki örtüsü adeta doğal bir kazağı var vücuduna yapışık.

bizim üst dönemden insanlar sahilde karşılaşınca "hocam denize niye kazakla giriyosunuz?" diye sormuşlar o da"evladım gel buraya numaranı söyle bana. numaranı numaranı söyle bana" demiş. kaçmış tabi abilerimiz şalksdf
Sosyal ağlarda paylaş

benim slip giymemi istiyorsa bağyanlar, onlar da gstring giysinler plajda. aynı kapıya çıkıyor hatta biz daha çok şey göstermiş oluyoruz.

hayır göstermekten çekindiğimden değil de... kaslı maslı hani kütür kütür adamlar giyebilir sadece öyle şeyleri. biz giyince vallahi mechul askere döner tipimiz. slip giysem oh beybi... yok imkansız... ama böle dize gelmeyen şort mayolar orrayt

fikrimi soran oldu mu
hayır
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...