Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Albüm 3-4 bişey.

Xaenin

Öne çıkan mesajlar

Abi 0ne, ingilizce bilmiyorsun, bildiğini sanıp öyle yazman seni inanılmaz komik bir duruma düşürüyor ve bunu anlamaman çok acaip gerçekten ya.

Teach me the your best english

When you see a someone a person like this, run, because they are all time idiots

Diye cümleler sarfetmiş bir adamsın, neden hala kendini küçük düşürmeye çalışıyosun onu anlamış değilim.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

az önce memeler vardı, çiçek, böcek havası hakimdi...

bak şimdi ne hale geldi

shut the fuck up and show me your tits bitch.

seviyenin geldiği durumu engilizce özetledim. adam olun lan!!! son 2 biram, sabah 6:30 kalkış. 2 geyik yapalım hadi.

ankarada belediyenin işlettiği dallama bir oteldeyim. oda servisi diye bi not düşmüpler telefonun yanına. "bilader 2 bira alayım" dedim, adam "abi mutfakta hiç bişe yok" dedi. "2 tane de kendine al" dedim, aldı geldi.

böyle kıymetli 2 bira bu yani. %100 geyik garantisi veriyorum bak.
Sosyal ağlarda paylaş

ankara süper bir memleket. 4,5 sene hiç sıkılmadım ben.

öğrenci ortamı bayık ama gerçekten. ardeth gibi tipler böyle... ya uzayda son sürat gidecek elektron itkili motor bulacak ya yarın birgün içişleri müsteşarı olacak ya maymunla karıncayı çapraz eşeyleyecek genetikçi ya da ortadoğu ve balkanların en büyük barajını 2 gün sonra yapacakmış gibi takılan zibidiler kaynıyor.

gerçi devletin kabiliyetsizliği bu biraz. en iyi üniversiteleri ankaraya kurarsan böyle olur tabii.
Sosyal ağlarda paylaş

eileithyia said:

sıkıntıyı geçirmenin bi yolu da insanlar üzerinde tespitler yapıp "siz de kimsiniz ki?" edasıyla post atıp sonunu da üç noktayla bağlamaktır belki?

edit: üç değil, iki hatta.

dasaaacığıma laf yok yanlız, bağyan da olsan..

huun said:

ankara süper bir memleket. 4,5 sene hiç sıkılmadım ben.

öğrenci ortamı bayık ama gerçekten. ardeth gibi tipler böyle... ya uzayda son sürat gidecek elektron itkili motor bulacak ya yarın birgün içişleri müsteşarı olacak ya maymunla karıncayı çapraz eşeyleyecek genetikçi ya da ortadoğu ve balkanların en büyük barajını 2 gün sonra yapacakmış gibi takılan zibidiler kaynıyor.

gerçi devletin kabiliyetsizliği bu biraz. en iyi üniversiteleri ankaraya kurarsan böyle olur tabii.

abi ankara geici memleketmiş samsun'u övelim bence

samsun çok güzel bi ilimiz
bi gemlik bi samsun
ama gemlik'in sigarası yok samsun'un var
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...