Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[MAFIA] MAFYAKIBINON

Azmodai

Öne çıkan mesajlar

said:
10. Oyun ici RP veya karekter rolu yapmak zorunda degilsiniz. Hatta yapmayin da, tema sadece tad olsun diye yazilan bisi.

lafım özellikle masumlara, oyun kurallarını gözden geçirip ona göre mantıklı kararlar vermeye çalışın lütfen. oyunu kazanmak isteyen masumlar benim yazdıklarımı okusun ve bu yönde hareket etsin lütfen
Sosyal ağlarda paylaş

Belki de biraz aşırı tepki göstermiş olabilirim, özür dilerim.

ama madem daha huzurlu bir cumhuriyet istiyoruz, bunun önce asayişden başlaması gerektiğini bilmeliyiz. adaletin olduğu yerde huzur da vardır. bu yüzden katillerin en kısa zamanda yakalanmasını talep ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Şu an yapabileceğimiz en iyi şey herkesi konuşmaya zorlayıp özellikle ileriki turlar için ipucu toplamak ve ilk turda da elimizdeki veriyle verebileceğimiz en iyi kararı vermek. bunun için ilk kriter oyuna dahil olup da hiç konuşmayanları oyuna dahil etmeye zorlamak 2.si ise herkesin açık açık masum olduğunu söyletmek. beni onayladığınızı söylerseniz ve bir süre sonra bu kriterlere uymayanlara hep beraber linç oyu verirsek suçluları baskı altına almış oluruz ve masum rolü yaptırmaya zorlarız, bu da şu durumda yapabileceğimiz tek mantıklı şey.
Sosyal ağlarda paylaş

hiç bir şey yapmadan geceyi beklersek avantaj suçlularda olacaktır, ve free kill alıp öbürkü tura bir masum eksik başlayacağız bu nedenle oyundaki masumlarla, suçlu olma ihtimali olanları baskı altına almak adına hiç konuşmayanlardan Cassiline'i konuşmaya zorlamak açısından ona oy vermemizi tavsiye ediyorum, kendisi fikrini belirttiği takdirde bir başka katılımı olmayan kişiye dikkatimizi verelim.
Linç Oyu: Cassiline
Sosyal ağlarda paylaş

Unutmayın çarşamba akşamına kadar bir şey yapmazsak oyun gece moduna geçicek ve suçlular bir free kill alacak. Ayrıca eğer aramızda Doktor rolünde geceleyin birini ölümden koruma gücü olan biri varsa, beni korusun lütfen, şu an masumlar arasında tek mantıklı konuşan benim ve beni susturmak isteyeceklerini düşünüyorum.

Doktor için(eğer oyunda varsa) bir başka seçenek te, oyundaki bir başka özel pro town rolüne sahip oyuncu varsa rolünü açıklayıp onu korumasıdır, ama bu kişiler rolünü açıklamak istemiyorsa korumak için beni seçin lütfen.
Sosyal ağlarda paylaş

Bittus said:

Belki de biraz aşırı tepki göstermiş olabilirim, özür dilerim.

ama madem daha huzurlu bir cumhuriyet istiyoruz, bunun önce asayişden başlaması gerektiğini bilmeliyiz. adaletin olduğu yerde huzur da vardır. bu yüzden katillerin en kısa zamanda yakalanmasını talep ediyorum.

talep ediyosun iyi ediyosun da biz yakalayacağız katilleri, talep etmek yerine bir şeyler yapsan daha iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

ha neden cassiline derseniz kendisinin oyun tarzını önceki mafya oyunlarından biliyorum ve çok sinsidir, şu zamana kadar konuşmamasına da eminim güzel bir kılıf uyduracaktır ama yapabilceğimiz en iyi şey bu. kendisini topicte boy gösterdiğinde konuşmayan rastgele başka birini baskı altına alırız. ama bunun için gerçekten masum olan herkesin bu mantığa göre beraber hareket etmesi gerekiyor. pasif olmayın lütfen.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...