Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bim Bam Booom dinleyin dostlaaar ! 70 lerin turkce hitleri

unity100

Öne çıkan mesajlar

evet arkadaslar. kapi tamir ederken birdenbire agzima bi yerden sardirdim, basladim 'aaaah kaaal bimbensen den coook ceeek tim soylene diiirbu haalin vallasendelisin dirinurinit' seklinde.

farkettim ki nice guzel parcalar 80 oncesinde yapilmis. ve hcibiri bende yok. bir arzu dogdu icime ne yapmali nerden bulmali ?[signature][hline].~:&:* Let the sunshine in *:&:~.
Sosyal ağlarda paylaş

o cici kızlar mıydı neydi onu kazaada görmüştüm
hatta kediyi kıl etmek için indirmiştim bi ara

belki halen vardır[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

unity100, 24 Temmuz 2004 01:44 tarihinde demiş ki:
ahoehoehroehroehoerhhuhuhu uuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu oooooooooof horanse ooooooooooffffff
Sosyal ağlarda paylaş

ah ah yaramı deştin unity. benim de sık sık "ne bir köşk ister bu şen gönlüm, ne bir han ne de saray.." diye başlayan şarkı takılır.
bi ara birileri yeniden söylemişti ama asıllarını bulmak lazım.[signature][hline]Her hakkı mahfuzdur. ©2004
Sosyal ağlarda paylaş

unitycim bi cdciye git bak..
zamanında gri kapaklı hede hödö bi albüm almıştık.
bir numara şarkılar mı ne öyle bişiydi..
ateş böceği felan filan vardı onda..
yoksa eskimeyen dostlar mı..
aman neyse öyle bişi..

çık bi cdciye felan bak, orda bir sürü eski şarkının toplanmış olduğu cdler bulabilirsin..[signature][hline]iyi kötü çirkin
Sosyal ağlarda paylaş

ahaha başlık süper

esmeray-unutama beni güzeldir

daha var da 1 tane söliyim[signature][hline]Gözlerimi Gözlerinden Alamıyorum Her Bakışımda, Orada Kendimi Görüyorum Seninle Elele...Saçlarına Dokunurken Korku Doluyor İçime O Kadar Yumuşak Ki İncitmekten Korkuyorum...Dudaklarımın Dudaklarına Her Temasında Esir Oluyorum Sana Sen Öptükçe Daha Fazla Öpüyorum Sen İstedikçe Daha Fazla İstiyorum...Bunları Tekrarlamaktan Hiç Bıkmıyorum Çünkü Gözlerin Aynam,Saçların Acıma Duygum,Dudakların Zindan Oluyor Bana Ve Sana Olan Sevgim Her An Artıyor!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...