Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battle Of The Immortals

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

Başka bir oyuncunun Induction ID'si ile yeni bir karakter yaratırsanız , intuction ID sahibi siz geliştikçe , marketplace'den alışveriş yaptıkca çeşitli ödüller , bonuslar vb. kazanır.

Tabii inducte ID kullanan yeni oyuncu da normal'den daha iyi itemler ,ödüller ile oyuna başlıyor.

Benim Induction ID

5 2 1 0 3 4 3 G 0 6 0 2 0 1 0 0 2 0 0 3 7 5 0 S 5 f 9 1 f f

isteyen kullanabilir.

CTRL+C CTRL+V ile kod, Induction ID kutucuguna kopyalanabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

nick bonibon inno. gel ünlü yapayım seni :>

o id ile başlayınca mavi bi set veriyor başlangıçta. fena değil. arkadaş başladı lvl 24 oldu bana hala bişey gelmedi daha.

bu arada heroes of newerth satın alıcaktım vazgeçtim zen alıcam o parayla. satıcam zengin olucam, vurucam kırbacı sfdsasd
Sosyal ağlarda paylaş

Dragon Blood diye bi quest/event var. Eos u kesip lvl 1 scale alıyorsun önce. sonra da diger ejderhaları kesip upgrade ediyorsun o scale i. mesela lvl 12 scale 1,7m exp ve 20 fortify crystal, lvl 14 scale 2.6m exp, lvl 15 scale 3.1m exp ve 30 crystal veriyor ödül olarak. ilk 4 dragon respawn time 30 dakika. sürekli realm degistirip yakalamaya çalışıcaksın. bi de grupla kesersen daha rahat edersin.

surdan bakabilirsin bütün ejderhaların yerlerine falan.

questleri abondon etmek için quest log ac. istediğin questi sec. altta progress ve abandon secenekleri var. ordan sec istediğini.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...