Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battle Of The Immortals

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

Oyun pvp ağırlıklı(sözde).

Gözeçarpan bazı oyun özellikleri:

* PK(Player Killer , Kırmızı)olma. UO'daki gibi
* PVP sırasında üzerimizdeki item'lerin düşme ihtimali
* Itemlere Fortify(Kuvvetlendirme) sistemi ile (+) bonuslar kazandırma.
* Pet ve Kalıcı Binek(mount) sahibi olma.
* 100'lerce görev(quest) barındıran 7+1 chapter'lık oyun senaryosu
* Extra EXP ve nadir bulunan itemlere sahip olmak için yapılan , günlük haftalık event'ler , Boss NPC'ler, dungeon'lar vb.
* Item Mall'dan para ile satın alınan item'lerin %90'ına görevlerden ve event'lerden ücretsiz sahip olabilme.
* Oyun para birimi ile oyunculardan ZEN satın alıp Item Mall'dan yararlanabilme.
* vb vb vb.

Oyundaki türkler herzamanki gibi , guild ismi koyma özürlü olduklarından , "Turkey" isimli bir guild kurmuşlar. Baya bir üyesi var. İsterseniz üye olun veya güzel bir isim ile yeni , seviyeli bir guild kuralım , yabancıları da davet edelim vs.

Oyunun en *ok'tan yeri chat ekranı. İlginç ötesi smiley'ler , hareketli ikonlar vs. Japon'lar seviyor ama böyle şeyleri , yapacak birşey yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun ilginç görünüyor :D. Keşke aylık sabit ücreti olsaydıda herkez düzgünce eşit oynayabilseydi.
Yinede 2 önceki mesaj dikkatimi çekti. %90 ına ücretsiz oynayanlarda sahip olabiliyormuş. Pvp kısmıda iyiyse indirip bir karakter ile şansımı denemek isterim :)

çıkmadan bi youtube a baktımda. 2 kişi karşılıklı durmuş skillere basıyordu :P. Öyle bir pvp olamaz herhalde :D. Beğendiğiniz pvp videosu olursa link bırakırsanız iyi olur benim için :P.
Sosyal ağlarda paylaş

İki kişinin karşılıklı skillere cd doldukça basmasından başka bir pvp beklemeyin. Oyunun verdiği pvp ve pve kapasitesi knight online ın biraz üzerinde. Oyun kötü demiyorum , bende oynuyorum lvl 37 slayer var ama wow dan sıkıldığım için oyalanıyorum ve şikayetçi değilim sonuçta emek var ve o kadar boş değil. Sadece wow veya başka bir major mmo ile kıyaslamak yersiz.
Sosyal ağlarda paylaş

3-5 skill olayıyla sabit pvp hoşuma gitmedi.
Kardeşimle birlikte 1 er karakter açıp günlük biraz vakit öldürmeyi düşünüyordum. 1 tank 1 healer gibi 2 karakter ile oynarız diye düşünmüştüm. Ama sabit pvp nin yanına (turn bazlı değil sonuçta :P. Sabit pvp kısmı hoşuma gitmedi) birde 3-5 skill eklenince hevesim kursağımda kaldı diyebilirim.
Gerçi oyunu önceden indirdim olumlu mesajlar gelir diye. Yinede bir girip bakarım, teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun open betada bunuda göz ardı etmemek gerek. 3-5 skill olayı beni baymıyo açıkçası. Diablo oynarkende fazla bir skill opsiyonumuz yoktu. Oyunun sevdiğim tarafı haritalarının büyük olmaması. Bir eşyayı aramak için fersahlarca yol gidip eşşek gibi haritada iğne aramaktan nefret ederim.

Bu arada magus için QQ class diyolar.

Magus Hp < All Classes
Magus Armor < All Classes

ve en ilginci magusun dps'i bir çok classtan daha düşük. Forumlarda full int verilen yüksek level bir magus tarafından test edilmiş bu durum. Herkes ağlıyo ve ben bir magus yönetiyorum.

QQ
Sosyal ağlarda paylaş

BlindArcher said:

2 kişi için öneri sınıfı varmı. Oynarsak sürekli birlikte online oluruz. Yan yana olmasakda aynı evin içindeyiz böyle bir avantajımız var.

Bütün klaslar solo da zorlanmıyor lvl 40 a kadar. Sonrasında heretic ihtiyaç oluyor mu bilmiyorum heal için. Ama genelde potion ve food ayakta tutuyor, zaten lvl kolay geliyor her lvlda da full regen oluyor karakter.
Sosyal ağlarda paylaş

ben oyunu muonline ile silkroad karışımına benzettim.
41 berserker oldum, magmus oynamak istiyodum ama ileri levellerde mana sıkıntısı cekiyolarmış gerçi hoş bende mana sıkıntısı cekiyorum bi farkı yok.

Dungeonlardan düşen tokenlarla aldığımız armor-weaponlar harici item yok sanıyodum 2.dungeondan kelle başı 5 armor düştü yeşil-mavi güzelmiş.

Çanta büyük problem, zen ile açılıyo sanırım sadece.

Birde archer eklerlerse güzel olur.

İsim "Buzi" guild varsa invite plx.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...