Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Geldim, gördüm, 14 gün daha görecegim...

Enginar

Öne çıkan mesajlar

said:
mayfer, 30 Mayıs 2004 20:55 tarihinde demiş ki:
herkese selam.. online oynicak oyun arıyorum, eve'i de deniyim dedim. biri bana gönderebilrise gerçekten çok sevinirim.

[email protected]

Baba, öbür topikte ne yapacağından bahsettim. Bu arada imzandaki sanırım İncilden alınmış yazının da bulunduğu çok legendary bir Eve Online videosu var. Bi ara gönderirim izlersin çok orjinal bir yapım.[signature][hline]Nail "NaileR" Avunduk
[Dreamsmiths]
Curse Alliance
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
karakterim Artunsan, gemim Mirage. karakterimi noob olarak Caldiri Civire yarattım. rocketry alanında bol skill verdim, attribute'ları dengeli dağıttım, perception ve willpower'ı biraz daha yüksek tuttum. şimdi tutorial'ı bitirdim ve başlangıç quest'lerini yapıyorum. ama oyun sık sık windows'a dönüyor, yaklaşık 5 - 10 dakka arası. sinirim bozuldu.[signature][hline]Homer to aliens: "Don't eat me, I have a wife and children! Eat them!"
Sosyal ağlarda paylaş

yok o refresh programı bende de var ama sorun ondan değilmiş sanırım. ati radeon 9600 pro kullanıyorum. catalyst 4.7 tam sürümü yükleyince sorun tamamen düzelti. en azından 2 saat boyunca çökmedi.[signature][hline]Homer to aliens: "Don't eat me, I have a wife and children! Eat them!"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Exodus, 28 Mayıs 2004 00:24 tarihinde demiş ki:
korsan olun hayatınızı yasayin

kolaydı ehe

gosu olmak lazım önce.[signature][hline]God grant me serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and wisdom to know the difference

eet scuniverse ten ayrıldık yeni sıcak bize yuva olabilecek bir forum aramaktayız.
Sosyal ağlarda paylaş

nedir bu key olayi varsa bi key bende isterim acikcasi :) bu aralar jedi kasmak bayaa baydi biraz oralara gelip muhabbete katilip, imparatoruma yeni galaksileri istila etmek uzere rapor sunabilirim.[signature][hline]Army Captain of Vader
Guardian of [TURK] Clan
Loyal Protector of Hi'lal City
sad
eclipse
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...