Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bence!!

daylan

Öne çıkan mesajlar

Holy said:

Coder said:

anlamıyla bi sorunun yok yani sorunun argoyla alakalı, e iyiymiş kendi içinde huzurluysan..
bu arada bence birine gay demenin bir kıza "abi" diye hitap etmekten pek farkı yok.

abi biraz daha saygıyla yakınlık temsil etmiyor mu, cinsel bi vurgu mu var abi de ?
Sosyal ağlarda paylaş

Coder said:

Holy said:

tamam da burası internet,
ortamdaki geyik seni rahatsız ediyorsa takılmazsın geçersin başka konuya, savunma yapmana gerek yok yani.

ha bir de konunun tamamı geyik + garbagedayız.

işte işin o kısmı öyle değil.. şimdi senin dediğin şuna benziyor

taksim meydanında çıkarır sallarım rahatsız olan taksime gelmesin kardeşim..

buradaki ortam hiçbirimizin tekelinde değil, yani ben senin evine gelipde sızlanmıyorum.. burası ortak kullanım alanımız dolayısı ile benim seni rahatsız etmediğim gibi seninde biraz dikkat etmen gerekiyor..

derdim o zaten geyik yapacak konu mu bitti ya ? 1-2 çok hassas kavram var din,aile gibi bunlardan uzak durarak geyik olmuyor mu..

bunlar tabu değil, gerçekden değil.. bazı değerlerden fazla uzaklaştığınızda sizin gibi olmayan herkezi hemen bunlar geri kafalı gibi değerlendirmeyin belki extreme olan sizsiniz
lol verdiğin örnek saçma ötesi
benim kurallar çerçevesinde yazdığım birşeyden dolayı sen rahatsız oluyorsan bu senin problemin oluyor.
ben burda senin inanışlarına küfür etsem, hakarete varan sözler sarfetsem haklısın ama böyle bir durum söz konusu değil. allah sadece sana mahsus bir kavram da değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Coder said:

Holy said:

selam gay dersem ve sen bu selamı almazsan olmaz o zaman?
selam allahın selamı çünkü

bi gün dinden çıkarsam şu sebepden çıkarım;
allahım bunu da sen yaratmış olamazsın ya!!

diyip çıkabilirim.

onun dışında bana selam gay dersen bütün kemiklerini kırarım o olur sonra "ama ama selam allahın selamıydı" diyebilirsin

sen rikiye scadi çıkan adamdın di mi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...