Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ringu 1-2

eagle_dnz

Öne çıkan mesajlar

the Ring'in japon versiyonu çok önce çekilmiş 2. si falan da çekilmiş ve 2.sinin amerikanı daha gösterime girmedi yani ne olacağı belli şu an izleyenelere Primemax de gösterdi bu aksam 1. ve 2. üstüste ama izlemedim sinemaya gitcem şimdiden izlenmez yakında da gösterine girecekmiş öle diolar...[signature][hline]Gözlerimi gözlerinden alamıyorum her bakışımda, orada kendimi görüyorum seninle elele...Saçlarına dokunurken korku doluyor içime o kadar yumuşaklar ki incitmekten Korkuyorum...Dudaklarımın dudaklarına her temasında esir oluyorum sana sen öptükçe daha fazla öpüyorum sen istedikçe daha fazla istiyorum...Bunları tekrarlamaktan hiç bıkmıyorum çünkü gözlerin aynam,saçların acıma duygum,dudakların zindan oluyor bana ve sana olan sevgim her an artıyor!!!

[Bu mesaj eagle_dnz tarafından 01 Ağustos 2004 03:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

taksim akm'de japon flmleri haftasında ücretsiz izlemiştim ringu 1 - 2'yi..amerikanından tartışmasız daha iyiydi..

ama lock yiyebilir bu topic haberin ola ;)[signature][hline]I get the feeling when lesbians are looking at me, they're
thinking: "That's why I'm not heterosexual".
George Costanza aka GLC(860,000) aka Art Vandelay
Sosyal ağlarda paylaş

Ring filmi Ringu filminin Amerikan versiyonu fakat Ring 2 öyle olmayacak. Ring 2 Ringu 2 den farklı olacak. Film şeirketi Ring 2 için Ringu filmlerinin yönetmeni olan Hideo Nakata ile anlaştı. Film ringu 2 nin amerikan versiyonu olarak değil yeni bir Ring olarak cekilecek. Bu da filmin bir anlama Ring 2 olacağı gibi aynı zamanda Ringu 3 (daha dogrusu Ringu 2,5) olacağıdır.
Sosyal ağlarda paylaş

ben ringu 1-2 cektim şimdi 0 ı cekiyorum.

bunları sırayla mı izlemek gerek? 0-1-2 diye mi izlicez?

ben 1 i izlemeyi denedim . denemez olaydım. gece 12 evde tek başımayım. 50.dakkada falan tırstım bıraktım filmi. şimdi seri olarak bi güzel bi izlemeyi düşünüyorum[signature][hline]www.elma.forumu.com
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...