Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Evrende yalnız mıyız?

tamirci

Öne çıkan mesajlar

yalnızlık ömür boyu

Mr.Spak ı kim yalanlıycak ha ?[hline]Emaleth, 21 August 2003 18:13 tarihinde demiş ki:
çok topik mi kilitlendi, vurun emalethe. threadiniz mi kilitlendi, vurun emalethe. canınız mı sıkıldı, vurun paticiğe... ooooh vallahi, şahane... çay da ister misiniz yanına?
Sosyal ağlarda paylaş

diiliz de ispatlanamadığı için bişi diyemoruz.
dünya yuwarlak dendiği zaman da sensin yuwarlak demişlerdi adama :p
sora canımı kurtarıyım die ewet yuwarlak benim demişti sonunda heheh. :p
yalnızsak bu kadar galaksiye ne gerek wardı ki tek H,O,C,N,He vs.. elementler bizde mi war ?
yoo güneşte olduğuna göre öbür yıldızlar we gezegenlerde de war demektir.
e olduğuna göre e milyarlarca katrilyonlarca gezegen olduğuna göre kesin hayatta wardır. ufacık tek hücrelilerden tutun bizim 100lerce katımız büyüklüğünde yaratıklara kadar wardır hatta.[hline]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben de...
Sosyal ağlarda paylaş

kur-an bildiğim kadrıyla Allah'ın ayetlerini onun emirlerini yansıtır. Uzayla uzaylıyla ne alakası var ? kur-an da bakteriler de yok ama yaşamımızda var olduğunu biliyoruz di mi ?[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

-Mulder Solda bişey war
-Aman tanrım Scully bir uzay gemisi...
-Saçmala Mulder uzaylı diye bir şey yo.... Aman tanrım gözlerime inanamıyorum...

(O esrarengiz müziği girer)

To be Continued

Güneşten sonra en yakın yıldız alfa century o da yaklaşık 1000 ışık yılı uzaklıkta yani ışık hızıyla gitsek 1000 yılda ulaşabileceğiz tabi bir çok bilim adamı tarafından da iddia edilen "WormTunnels" teorisi war ama oda ispatlanması zor gibi görülüyor...

Neyse bunları geçtik sadece saman yolunda katrilyonlarca hatta daha fazla yıldız war bunların dışında daha milyonlarca galaksi war ve bu galaksilerde gene katrilyonlarca yıldız ve gezegen war tabi bunlarda yaşam formu bulunma düzeyi son derece yüksek belki bizim gibi sindirim, dolaşım vb. sistemleri veya vücudun herhangi bir kısmı benzemiyor olabilir ama benzeri yaşam formları büyük ihtimalle war...(bana kalırsa kesin)

Uzaylıların dünyaya gelmiş olup olmadıklarını yazmıcam uzun sürer (kimisi diyor hükümetlerin oyunu (Özellikle A.B.D ve rusya) çekilmiş olan resimler war fakat bunlar ne kadar doğru tartışılı (hemen hemen hepsi amatör kameralarla çekilmiş) kaçırılma olayları war gene ne kadar doğru...)

ama bence geldiler ve insanlarla temas içine girdiler...Örneğin bakıyoruz. insanlık tarihinde koca bir boşluk war birden M.Ö. 5000 yılında bir medeniyet çıkıyor Sümerler adında admlar aşmışlar eğer o sümer tabletlerini incelerseniz adamların birden ne kadar ileri fırladıklarını göreblirsiniz.
A.B.D deki Mayalar; adamların yaptıkları güneş takmivi ona göre yaptıkları mabetler özelliklede mabetlerinde duruyor bilim adamları o günün teknolojisi olarak palanga sistemini görüyorlar o koca taşları (herbiri yaklaşık 4 ton) derecenin %1 bile olmayan bir hata payıyla birleştirmişler ki bunu bugünün teknolojisinde bile yapmak son derece güç... Aynı şekilde mısırdaki piramitlerin bazıları bunlar M.Ö. 10,000 yılına kadar gidio ki (karbon testlerine göre) o zamna bırakın adamlar organize olup mabet yapmayı daha yemek bulmada zorlanıyorlardı ve daha fazla merak uyandırıcı bili bulmanız kaçınılmaz ... Ondan bence uzaylılar wardı ve insanlarla etkileşim sürecine girdiler...[hline]İCQ::yapma:
MAİL::hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

ayda bile yaşam var ayın donmuş tabakalarında canlı mikroorganizmalar ve 1 hücreli canlılar bulundu ayrıca marsta da atmosferi değişmeden önce bakterlisel bi yaşam vardı ayrıca jupiterin bi uydusunda yine mikroskobik canlı varlıklar bulundu.

yani uzaylı diyince incecik vucudu upuzun uvuzları kocaman gözleri sivri çeneli keltoş olacak die bişi yokki yukarıda saydıklarımda uzaylı[hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
Sosyal ağlarda paylaş

bulunma ihtimali düşünülürse kesinlikle olması lazım amabugüne kadar tespit edildiği iddialarına pek itibar edemiyorum baştan sona inceleyince. yarın gelip beni götürseler :) şaşırmam ama "beni götürdüler" diyene de inanmam.. :-p[hline]"I love the Hong Kong style of action movies, but that only looks good for small guys. The reason why the whole style was developed over there was because those guys were very puny guys ... they had to learn a technique that small people can do that are as effective as the big guy's strength. So that's where the martial arts came from."
Sosyal ağlarda paylaş

1. Alpha Centauri 4 ışık yılı uzakta diye biliyorum
2. Lancelot diyorsun ki M.Ö. 5000 yılı civarlarında birden Sümerler diye bir uygarlık ortaya çıkmış, şimdi M.Ö. 5000'li yıllarda ortaya çıkan tüm uygarlıklar birden ortaya çıkmış oluyor çünkü daha önce tarih tutulmuyordu ve daha öncesine ait yazıtlar yok. Ayrıca dünya üzerinden binlerce uygarlık gelmiş geçmiş ve binlercesi de şu an var bunların arasından 3 tanesinin gerek mühendislik gerekse başka birşey açısından çok başarılı şeyler yapmaları dünya dışı varlıkların parmağı olduğu anlamına gelmez ki zaten öyle birşey olsa mısırlılar hiyerogliflerinde buna kesin yer verirdi,böyle birşey kaçmaz, kaçamaz. Tamam mısır ve maya, aztek, inka piramitleri birbirine çok benziyor, biri güneş diğeri ay takviminde, hepsi mühendislik, mimari ve astronomide ilerlemişler ama uzaylılarla alakası yok bunun. Birinci olarak yukarıda belirttiğim gibi uygarlıklar bu olanlara kesinlikle yer verirdi yazıtlarında. İkinci olarak söz konusu uzaylıların işi gücü yok mu da yok bilmem kaç senede bir güneş ışığı şu delikten içeri süzülecek yok imparatorun her ölüm yıldönümünde şu delikten ay gözükecek gibi şeyleri hesaplayacak ve bizim için yapılar inşa edecek?
3. lancelot bahsettiğin uygarlıklar yiyecek bulamayacak kadar zavallı değildi.
4. Şimdiki sözüm senkoya, jüpiterin herhangi bir uydusu veya bizim ay'ımızda herhangi bir yaşam formuna rastlanmadı bir kere jüpiterin herhangi bir uydusundan bir numune alınmadı ki şimdiye kadar. Bir tek marsta rastlandı onlar da çok çok önce yok olmuş bakteriler.[hline]Est solarus oth mithas!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
quamor, 02 September 2003 01:56 tarihinde demiş ki:
Ya abi benim halen dunyanin yapisi ile ilgili kaygilarim bitmedi. ya guney kutbundakiler nasil duruyolar kafayi yicem tepe ustuler :) valla ciddiyim birisi aciklasin lutfen.[hline]ALI G. MY BITCH

Yok artık![hline]Trust in my self-righteous suicide
I cry, when angels deserve to die!

Phann - Exca/Hib

Hatırlar mısın bir aralar OSI'de etrafa para saçan Wacky diye onurlu bi mage vardı... Verin lan paraları geri!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
quamor, 02 September 2003 01:56 tarihinde demiş ki:
Ya abi benim halen dunyanin yapisi ile ilgili kaygilarim bitmedi. ya guney kutbundakiler nasil duruyolar kafayi yicem tepe ustuler :) valla ciddiyim birisi aciklasin lutfen.[hline]ALI G. MY BITCH

elma?
newton?

yetmediyse, buyrun devam edin:

yer çekimi[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

Yüce Allah sonsuz evreni yaratmI$ benim fikrim herhaLde bizden ba$ka biriLerinide koymu$tur o uçsuz bucaksIz yere[hline]icQ=135954330
Berk,17 June 2003 00:12 tarhinde demi$ ki:
eheh ikiyol hatun değilmiydi
BonePART, 17 June 2003 00:13 tarihinde demi$ ki:
ikiyol aslında erkek
processor kullanıyo kız sesi olsun diye
Bende kar$IyIm
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnızlıktan kastınız tek insanın olduğu bir evrense pek çok hayvan var yalnız sayılmayız
yalnız olmamak için bir uzaylı yada başka bir varlık gerekir demekki hihihih
şakası bi yana yoktur başka şeyler güvenin bana ve mantıklı abi kişilere.Olamazda gibi huuhuhu
yaşamınza bakın canlar seks yapın felan.gider böyle hayat takmayın,takılın,coşun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...