Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sandisk Sansa Clip+

Loxias

Öne çıkan mesajlar

Rockbox yukledim usengecligimi atip.
Herseyden once pil omrunu falan gectim, ekolayzir ve homescreen duzenlemesi HARIKA. kendim modlamayi dusunmustum ekrani ama haftada 2 saat kullandigim cihaz icin degmez diyip vazgecmistim hep, su anda rockbox sayesinde istedigimden fazla bilgi var ekranda. menuler hayli guzel, cuesheet desteklemesi harika, musepack caliyor artik o guzel, official firmware de gayet uzuyordu bu mesele beni.

sonuc olarak bu cihaz rockbox ile kullanilir.

alet uzerinde doom calisiyor lan, !! umrumda degil gerci de, iyi yani. asfsd
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
cevap verme surelerinde sikinti yok, sadece navigasyon bence orjinal firmware ile daha basarili. ama gerge nin dedigi gibi main cihaz olarak kullanacak biri icin sundugu esneklik falan goz onunde bulunduruldugunda gui de cok zor degil. belki daha iyi olabilirdi denilir olsa olsa.

msd card sikintisi yok.

edit: curses
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Üşeniyordum bugüne kadar, bugün onu kırdım ve kurdum. İyikine de kurmuşum benim gibi her ayarını kontrol etmek isteyen tipler için süper bir yazılım. Ama sanırsam miyop olduğumdan dolayı varsayılan olarak gelen theme de sorunlar yaşıyacağım. :)

Tavsiyesi olan var mı theme olarak? En kullanışlısı hangisi, bir kaçını denedim de o zamanda menüler sapıtıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Deathblade said:
Tavsiyesi olan var mı theme olarak? En kullanışlısı hangisi, bir kaçını denedim de o zamanda menüler sapıtıyor.

Cliplined kullanıyorum Adobe Helvetica fontuyla menüler için. Süper tema. Playing için ise LSE1 kullanıyorum.

Güzel uyuyorlar, font okunur ve büyük oluyor ama öyle aşırı da büyük değil. Estetik bir şey Cliplined zaten. Tavsiye ederim bu comboyu.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...