Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sandisk Sansa Clip+

Loxias

Öne çıkan mesajlar

• 2 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
yahu bugün sabah müzik dinlerken mp3 çalar bianda kapandı, o andan beri açamıyorum. bilgisayara takınca da hiç bi tepki yok, ölü gibi yatıyo. şarjı doluydu gayet dün gün boyu pcde takılıydı, sabah çektim daha pcden. otobüste bianda kapandı kendi kendine cebimdeyken :( yardım edin yalvarırım! mp3 çalarsız hayat çok sıkıcı! alet pcye takınca bari açılsa bi format falan bişey atsam, o da yok =/
Sosyal ağlarda paylaş

o nasıl atılıyor ki? aleti bilgisayara taktığımda hiç bi ışık yanmıyo, üzerinde de herhangi bi reset tuşu göremedim hiç ondan denemedim sanırım (yanlışlıkla denediysem bilmiyorum=P)

edit: justfuckinggoogleit.com*

reset attım düzeldi, teşekkürler khalon
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
Konuyu hortlatıyorum ama. GG de 4 gb'ını 109 tl ye satılıyor bende almayı dusunuyorum. Bunun şarjı ne kadar gidiyor ortalama ? 109 tl ye iyimidir fiyatı. satıcıda su: http://urun.gittigidiyor.com/SANDISK-SANSA-CLIP-4-GB-SIFIR-HIC-ACILMAMIS_W0QQidZZ34690875
baska alınabilecek bir yer var mı ? ebay sorun çıkartır mı? falan filan.
selam :)
Sosyal ağlarda paylaş

batarya caldigin formata gore degisiyor, flac falan calarsan hayli dusuyor.
microsd uzerinden calarsak yine dusuyor.
internal memory de ortalama kalitede calismasi 10+ saat, 15 gordugunu iddia eden var. ben o kadar kullanmiyorum.

nerden alinir sorusu konu boyunca irdelendi bi cok kez,
Sosyal ağlarda paylaş

hazir lafi gecmisken sorayim ben de,
gerge sen cihazi rockbox ladin mi?

musepack support elimi kasindiriyor ama hic ugrasmak da istemiyorum spordan spora kullandigim icin, haftada 3-4 saati gecmiyor kullanimim,
sesde bariz gelisme , ekolayzir falan filan deger diyorsan deneyebilirim.
pil umrumda degil.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Iriver Lplayer ile Sandisk Sansa Clip+ arasında kaldım ama Clip daha mantıklı geldi zaten Sony NWZ serisi ufak mp3 player kullanıyordum gene o tarz birşey olsun istiyorum. Ebaydan alıp gelmesi shippingi aynı paraya cıkıyor gibi geldi bana biraz bakındım. Alayım ben bunu o zaman. Yoksa Iriver Lplayer mi bakayım ?
Sosyal ağlarda paylaş

lplayer bariz yakisikli gozukuyor falan da, 2 kat agirlik farki var, agir olmasina ragmen fabrika verisi olarak pil omru sansa gerisinde, bi portable da olmasi gereken en has sey olan hard button lar yok falan filan.
alacak insana gore degisir kisaca
burdakiler hep clip+ aldi, herkez memnun galiba hala, ben dahil olmak uzere.
Sosyal ağlarda paylaş

rockbox stable olali hayli oldu, ama migrate etmek icin pil disinda bi sebep goremedim. uzun zmndir da takip etmedigim icin merak ediyorum ses kalitesini, ayar havuzunu, library kullanimini falan.

ses kalitesi ztn farketmeyecektir o kadar araya amfi koyup adam gibi kulaklikla test etmedikce de, yine de verdigi ayar ozgurlugunden daha tatminkar olabilir belki diye dusundum.

fark yok diyorsan ben kalayim en iyisi.

madem kullaniyorsun, sonraki sarjinda pil hakkinda da yorumlarini bekliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Ben sadece Audible yok diye geçmiyordum ama Audible'ı telefondan kullanmaya başladığım için geçtim işte. 15 saati geçtiği oluyor. Bir sürü ıvır-zıvır özelliği var ama kullanmıyorum. EQ zaten kullanmam, bir şey diyemem onun hakkında

Çok iyi yanları da var ama:

Daha geniş ses ayarı
Cuesheet
Saati de var

Geniş ses ayarı ve cuesheet olmasa pek gerekli değil aslında. arayüz de daha kullanışlı ama.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Twisty said:

Ben Iriver Lplayer ile Sandisk Sansa Clip+ arasında kaldım ama Clip daha mantıklı geldi zaten Sony NWZ serisi ufak mp3 player kullanıyordum gene o tarz birşey olsun istiyorum. Ebaydan alıp gelmesi shippingi aynı paraya cıkıyor gibi geldi bana biraz bakındım. Alayım ben bunu o zaman. Yoksa Iriver Lplayer mi bakayım ?

Iriver nasıldır bilmiyorum ama Clip+ al diyebilirim rahatlıkla. Ses kalitesi mükemmel ki önemli olan tek şey o benim için.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...