Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

AHAHAHAHAH

BaaL

Öne çıkan mesajlar

cons girişi yapayım dedim ki çok giren olsun.

hadi adamın barzo tipini geçtim, şarkıların kötülüğünü, iki tane sanayi şarkısı çalıp dj oldum mallıgını da geçtim.
ama o ağız hareketleri nedir lan sondaki ?
şarkı "put your hands up in the air" derken eşlik etmeye çalışıp
her "PUT" kısmının p sini bariz bi şekilde "F" harfini söyler gibi bi ağız hareketiyle(alt dudak dişlerin arasından serbest bırakılıyor) çıkarmaca nedir?
bari bi şekilde "FOÇÇO HENDSAP İNDİYER" diyo denyo
Sosyal ağlarda paylaş

Vidar said:

'ahhaha biz 15iz adam 1 lan' gibi geyiklere hiç bi zaman katılamadım. teorik olarak birisinin de gelip sana 'ahahha biz xiz adam da y lan höhhöhö' demesi her zaman mümkün, sen 15 de olsan, 55 de.

namümkün. kendini salak yerine sokacak hareket yapmazsan kimse gelip "aa mala bak" lan demez allah bile olsa. 5 15 olmakla değil x y yapmakla ilgili değil mi burda olay? 2 tane spastik şarkı çalıp "o bir dj" die video koyup, bi dj in bütün olayının 2 yaka burkmak oldugunu sanan adamla dalga geçilir haliyle.
ben hiç evde müzik dinlerken böyle triplere girmiyorum şahsen, bi konuda benden çok bilen adamın yanında da saygıyla duruyorum. hiç gelip sen 1 sin ben 15 im diyen olmuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

BaaL said:

Vidar said:

'ahhaha biz 15iz adam 1 lan' gibi geyiklere hiç bi zaman katılamadım. teorik olarak birisinin de gelip sana 'ahahha biz xiz adam da y lan höhhöhö' demesi her zaman mümkün, sen 15 de olsan, 55 de.

namümkün. kendini salak yerine sokacak hareket yapmazsan kimse gelip "aa mala bak" lan demez allah bile olsa. 5 15 olmakla değil x y yapmakla ilgili değil mi burda olay? 2 tane spastik şarkı çalıp "o bir dj" die video koyup, bi dj in bütün olayının 2 yaka burkmak oldugunu sanan adamla dalga geçilir haliyle.
ben hiç evde müzik dinlerken böyle triplere girmiyorum şahsen, bi konuda benden çok bilen adamın yanında da saygıyla duruyorum. hiç gelip sen 1 sin ben 15 im diyen olmuyor.

buna gülmek 'ahhaha biz 15iz adam 1 lan' demek değil diyosan peki diyorum, ama bence öyle.

@Farinal: şekil falan mı istiyosun daha nasıl anlatayım?
Sosyal ağlarda paylaş

BaaL said:

hadi adamın barzo tipini geçtim, şarkıların kötülüğünü, iki tane sanayi şarkısı çalıp dj oldum mallıgını da geçtim.

sanayi=industry'den yola çıkarak industrial müziğe laf ettiğini düşündüm,
laf etme ayıp, bu industrial değil gerçi ama sanayii devrimi önemli bir devrimdir, bu kafa yüzünden battı Osmanlı. ayrıca Almanlar yenilince biz de yenilmiş sayıldık ama Alman industrial müziği güzeldir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...