Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pati Antalya Buluşması ! (ARTIK KESIN OLSUN!!!)

Sorj

Öne çıkan mesajlar

yeter bea bi kere bile buluşamadık ilerki zamanlara alalım şöyle ağustosda fln cünki benim işlerim var bitmez ağustosa kadar :)

mesela Ağustosun 7 sinde falan buluşalım Bi bahçeliğe girip erik armut falan ne varsa çalalım biri digi camera fln getirsin resim fln cekilelim koyalım yaw sıkıldım artık

ama kesin bi bahçeye dalalım özledim bea :( askiden azmı erik çalardık hehe eğer sizin oralarda fln Erik ağacı falan varsa dalalım :) (gerçi biraz geç kaldık ama heh) yani kesin bişeyler çalalım avakado fln :P

oda olmadı şey yaparuk Park bowlinge gideriz Kapışırız oyunlarda :D

ama kesin yapalım artık 1 kere bile buluşamadık Paticikteki antalyalılarla :D artık buluşalım YETER!

*! nerf'in kesin döveceğini sezer yinede buluşmak ister *[signature][hline]_o_ _o_ _o_ _o_ _o_
..|....|.....|.....|....|
./ ./ ../ ./ ./
Tey,Tey,Teyyy..
Soldan Sağa:Paskal,Koraks,Tora Llama ve Erutan,Paticiğin Resmi,Tescilli Halaycıları
MAFYAMIZA KATILIN ULAYN!!! Kurtlar_Vadisi
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Pyr0, 29 Temmuz 2004 13:20 tarihinde demiş ki:
said:
Erutan, 29 Temmuz 2004 13:03 tarihinde demiş ki:

*! nerf'in kesin döveceğini sezer yinede buluşmak ister *

Nefr

taam lem yanlış yazmışız işte :) pardon Nefr :)[signature][hline]_o_ _o_ _o_ _o_ _o_
./ ./ ../ ./ ./
Tey,Tey,Teyyy..
Soldan Sağa:Paskal,Koraks,Tora Llama ve Erutan,Paticiğin Resmi,Tescilli Halaycıları
Sosyal ağlarda paylaş

abi gözlerim kör olmaya başladım görmedim yaw :) alla alla

2 de arkadaşın yanına gitcem PARK BOWlink'e ordan stüdyoya gidecezde sanmam yani gitmem 20m para var hafta sonuna kadar idare etmem lazım daha alacaklarım var zaten cumartesinden sonra hayatım kayıyor :) bitiyorum[signature][hline]_o_ _o_ _o_ _o_ _o_
./ ./ ../ ./ ./
Tey,Tey,Teyyy..
Sosyal ağlarda paylaş

valla bence serinlesin ortam öyle gidin[signature][hline]Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..
Kağıt ömür demek,kalemle silgi ise benim hayatımı sen yazarsın sen silersin demek..
Sen neyi yazarsan güzel, sen neyi silersen güzel.
İstediğin gibi yaşat,istediğin gibi öldür

it's teargas in my eyes // Gizli bahçem

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Pyr0, 29 Temmuz 2004 13:22 tarihinde demiş ki:
üstteki msj alıntı yapılmaz ztn usttekıne cvp yazıosundur..

arkadaşım, gıcık mısın?[signature][hline]Gitar Azmanı
------------
Pascal, 25 Mayıs 2004 01:30'da demiş ki:
Ya ciddi ciddi biriylee kavga etmek istiyorum. Olmadı kırmızı ışıkta bekleyip camı açık taksi şöförlerine tokat atacam...
Sosyal ağlarda paylaş

:=) abi ya stüdyoya gittik sweet dreams mıdır nedir paso onu caldılar bilmiyoruım onuda bi türlü takip edemedim :( ama iyi dediler bana yine doğaçlama iyiymiş :D[signature][hline]_o_ _o_ _o_ _o_ _o_
./ ./ ../ ./ ./
Tey,Tey,Teyyy..
Sosyal ağlarda paylaş

zauhzauhz mrk etme güzel olur :D ERik ÇALÇAZ OLM :D zaten doğru düzgün eriq yiyemedim :D olmadı şeftali incir fln calarız[signature][hline]_o_ _o_ _o_ _o_ _o_
./ ./ ../ ./ ./
Tey,Tey,Teyyy..
Sosyal ağlarda paylaş

bu yaz hiç erik yiyemedim :( ühü bunu cokmu görüonuz bana? :( peki monopoli CAFIYA gidip Risk atalım (varsa tabi) yenem sizi bi riskte :)[signature][hline]_o_ _o_ _o_ _o_ _o_
./ ./ ../ ./ ./
Tey,Tey,Teyyy..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Erutan, 29 Temmuz 2004 19:34 tarihinde demiş ki:
bu yaz hiç erik yiyemedim :( ühü bunu cokmu görüonuz bana? :( peki monopoli CAFIYA gidip Risk atalım (varsa tabi) yenem sizi bi riskte :)

abi cok erik yemek istiosan git asırıcakmısın yicekmisin..insanları ne sürüklüosn pesinden
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...