Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

C&C Generals Zero:Hour Gone Gold

arcane

Öne çıkan mesajlar

22 sinde shipping başlıyormuş
generals istiyor.

Features:

Next-Generation Armies for the Next Generation of War
Unload on your enemies with an all-new, hi-tech arsenal featuring 30 new units and 20 new upgrades from the Chinese ECM Tank to the United States Spectre Gunship.

buraya bi oha demek istiyorum.oha hehe :D
The Ultimate Challenge
Enlist in the all-new Generals Challenge mode where you match your strategies-and your next-generation arsenal-against 9 enemy AI Generals with unique personalities, tactics, and taunts.

New Missions, Tomorrow’s Headlines
15 new missions rattle veteran Generals as they set out to destroy the U.S. fleet in the Mediterranean, root out a splinter cell in Cairo and send in special operatives to capture weapons of mass destruction.

Combat the Elements
All new weather effects further immerse you in a more realistic combat environment.

Take the Battle Online
Prepare for multiplayer mayhem with 25 new multiplayer maps![hline]Guns don't kill people...We do!
Let the bodies hit the floor!
SBGG!
Sosyal ağlarda paylaş

30 new units OHA OHA OHA ilk kez bole bişe duydum.. kolpa olmaz ısnallah.. benı neden se pek sarmmaıstı ama 30 new unıt
,30/3=10 ırk basına abı.. bıdaha oynayabılırım... (hıkaye yok ya oyunda doru duzgfun)[hline]Duxus
---------
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
---------
Star Wars:Galaxies oynayamayacağım için; kendimi fahri Bounty Hunter/(veyahut)Jedi ilan ediyorum, izninizle..
Sosyal ağlarda paylaş

oha cidden eğer 30'un üzerinde yeni ünite geliyosa bu oyuna bi daha bakmam gerekir herhalde. Nitekim RA2'nin üzerine tanımam:)[hline]They were all dead. The final gunshot was an exclamation mark to everything that had led to this point. I released my finger from the trigger, and then it was over

Her şey daha güzel forumlar için...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 19 September 2003 19:02 tarihinde demiş ki:
yuri's revenge aksine red alert ı bitirmiştir

usa de deli hava gücü var burton var paladin var var oğlu var
ama bence çin daha güçlü[hline]Guns don't kill people...We do!
SBGG!

bence ırklar generals de baya eşitti.. ynaii oynayabılıyosan hepsıyle olur benımde tercıhım cın abı red guard + OVERLORD (boyle bı tank yok abı hıcı bı oyunda)
arcane yurı yı de bıtır abı.. guzeldır guzel yenı bırlıkler fln "borıs" yur ıle oynamak ayrı bır zevk.. (cok super bı sıtes vardı yenı karakterlerı analatıyodu seslerı vardı..)[hline]Duxus
---------
---------
-What are you doing my boy?
-Succeeding you, Father!

Sosyal ağlarda paylaş

yuri nın ırkı abartı güçlü

generals gayet dengeli
hatta fakir fukara teröristler oyundaki en iyi rush taktiğine sahip (ti... patchle yavaşlatılmış hehe :))

çin i daha güçlü bulma nedenimi açıklayamam da çin ile hep daha rahat kazanıyorum açıkçası[hline]Guns don't kill people...We do!
SBGG!
Sosyal ağlarda paylaş

GLA'in Full upgrade'li rocket buggy,quad cannon ve angry mob uclusune fazla dayanabileni goremedim.Ki oyundaki en guclu mass silahları anthrax ve scud storm GLA'da.

Bu kadar okuyamam diyenler için GLA'yi tek gecerim :)[hline]Muhendis A'ab Novice Pistoleer,Novice CH at Eclipse
Wolith Wannabe Commando at Ahazi

[Bu mesaj Enginar tarafından 19 September 2003 22:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yoo bence yuri baya normal bı ırk abı blızzard oyunları kadar olmasada karsı taktıklerı var yane...

ben generals de chına yı ra2 de sovıet ebenzetırım... apacalpys (bıgun sunu yazmayı ogrencem), kırov.. e dıgerındede overlord... abı 5 tanesı butun bıl. baselerını sılıp supuruyıo (hos okdar cok oynadım sayılmazda...) bıde bı adam tıklayınca ıkı adam cıkmasına hastayım (ron da guzel oyuznde :) )[hline]Duxus
---------
---------
-What are you doing my boy?
-Succeeding you, Father!

Sosyal ağlarda paylaş

• 9 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...