Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yeni gelene öneriler (tahminen vol. 896)

tunch

Öne çıkan mesajlar

Günde 3 saat instance dönsen raid yapsan 1 haftada 2 spec toplarsın 232-245lvl gearlı.

Zaten yeni hcler şaka gibi, 232 lvl item düşüyor her bosstan; eğer şanslıysan da battered hilt. Shamanıma 2 günde full enhance gear kastım offhand wep dışında toplam 6 saat falan instance dönmüşümdür.

Bir de seni toc iccye falan sokabilecek arkadaşın varsa 1 hafta da sürmez şanslı droplarla.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
sipeyskeyk said:

devam edenler bir bakabilirler mi benim gear ne kadar sürede toparlanır ?
2-3 haftada ete gelir. /w achi & gearscore olayı varken 200lvl shield ile icc10'a almazlar, o yüzden toc25 falan iyidir. ilk bosstan düşüyor zaten. shieldi alıp hadi bb desen bile kâr yani. misal çarşamba full toc10/toc25 yapsan, alacağın 1-2 itemle de icc10 bulsan, yahut direkt kendin kursan, çok rahat shield, mace, neck, chest falan yaparsın 2-3 hafta içinde. 60 emblemle de waisti aldın mıydı ohş. tabi ekstrem durumlar da olabilir. mesela ben ocaktan beri 10m saurfang'den bileklik düştüğünü görmedim daha.

/summon viktor
Sosyal ağlarda paylaş

Tunch nasıl gidiyor wow hayatı?
Bende accimi açtımda dün, şimdi yeni bir karakter kasıp 0 dan başlamak istiyorum biryerlerde. Fakat işte alli için tereddütlerim var çünkü malesef wowun genelinde alli tarafında biraz daha şirin görüntüleri seven ve tabiri caiz ise velet bir kesim var. Horde tarafı ise biraz daha pro gamer, no lifer lardan oluşuyor. Dolayısı ile late game ve pvp konularında genelde horde üstün oluyor. Fakat yıllardan beride horde oynuyorum bir alli de güzel olurdu aslında. O açıdan bilemiyorum.

Sizin durum nasıl, sen daha devam edecek gibi gözüküyor musun? Late game için güzel planlarınız var mı? Belkide bende burada başlarım. Şu an için bladefist düşünüyorum alli olarak güzel kendini kanıtlamış late game guildleri var diye.
Sosyal ağlarda paylaş

hoşgeldin cray :)

end game konusunda hiçbi tecrübem olmadığı için "iyi" veya "kötü" ne desem boş. ama ev arkadaşımdan gördüğüm , end game battlegroundlarında alliance genelde galip durumda , puglar da "çok kötü" gözükmüyor. horde ile olan karşılaştırmada da yine ne yorum yapsam yanlış olur , ama sadece şunu diyim horde kısmı bana daha cici gözüküyor alliance mekanlarından sonra :P

2-3 arkadaş benim 80 olmamı bekliyor şu anda.. 54üm şu anda , sonrasında ise şu an için kesinleşmiş bişey yok. ben daha çok PVE adamıyım , ama cataclysm geldiği anda değeri kalmıyacak üst baş kasmak gibi bir niyetim şu için çok yok. öncelikli amaç cataclysm geldiğinde iyi bir pve guildinde olmak , öncesinde de oyun mekaniklerine alışıp "ortam yapmak". herhangi bir durumda server değiştirmeyi de düşünebilirim :)

o zamana kadar gelmek istersen buyur gel :D
Sosyal ağlarda paylaş

Hoşbulduk ^^

Evet senin pve konusunda ne kadar istikrarlı olabileceğini tahmin ediyorum, wowda iş yaaprsın sen =P Açıkcası bende 60 late game ini biliyorum sadece exp lar çıktıktan sonra 70 e 80 e kadar kastım ama late game raidlerine giremedim hiç. Şu an için hala söylediğim serverda başlıycağım gibi duruyor çünkü çok kalabalık bir türk guildi var hepsi pro gamer. Her akşam çılgınlar gibi heroic raidlere akıyorlar, kesilmesi mümkün olmayan şeyleri kesiyorlar.
Birde bu guild 2004 ten beri oyanayn bir guild olduğu için orada late game olanaklarım garanti gözüküyor şu anda.

Sizin oralarda var mı hiç tanınmış kaliteli bir türk guildi duyduğun ? Karmada olurda üj bej türk şart.

edit: Birde sanırım bu dedigim guild sizin serverda migrate etmis guild olarak.Birde taraf değişmişler.
Sosyal ağlarda paylaş

valla hiç araştırmadım guild olaylarını daha , dediğim gibi 80 olayım sonra bakıcam keyfime şu aralar ders dışında başımı kaldırmadan dungeon yapıyorum , hırs yaptım :P

en kötü migrate ederiz cray , sorun değil o ama migrate edicek kadar çaresiz kalıcağımı düşünmüyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

şöyle bir durum var , survival a geçtim beast masteryden ama bu sefer de pet aggro tutamaz oldu , ben ne güzel olduğum yerde kasıyodum questleri daha öncesinde.

bu level 60 sonrasında olan bişey mi yoksa benim damage fazla mı arttı survival'a geçince? yani evet arttı gayet de , hiç sinir stres yapamam 80e kadar beast devam ederim eğer öyleyse :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
burning crusade baya kısaymış sanırım. 10 günde azar azar oynadım bi anda 70 oluverdim :/ alterac valley call to arms olmasıo da katkı sağladı tabi :P

akşam inicek bakalım wotlk. 80e kaar olan yolsa , hızlı hızlı dungeonlarla mı kassam yokasa questlere de ağırlık vermeli miyim? 80 öncesin hangisi daha iyi hazırlık olur?
Sosyal ağlarda paylaş

weekend bg yoksa quest yap dungeon questleri birikince o dungeon ı yap sadece en hızlı boyle boyle kasılıyo level.. ama yok buı ara level atlayamıycam haftaya hafta sonu atlarım falan diyosan weekend olan bg yi spamle en hızlı orda atlanıyo

survivalle ilgili: sv iken petin agro tutamaması bm deki onbinmilyon pet abilitysini almamandan kaynaklanıyo bm de biraz daha iyi tutar bi de eger chain pull yapmıyosan her cd de bi md gondermeye usenme pet e baya isini kolaylastırır.. chian pull yapıosan da pull u sadece petle tamamlayıp md ile aoe lemeye basla baya kolaylastırır isini
Sosyal ağlarda paylaş

heheh GS olyını dalga geçmek için yazdım zaten :) öle çok hrdocre hedeflerim olmadığı için keyfini süre süre takılıyorum şimdilik.. ama benim öncelik hunter kıyafetine olucak emblemlerle sanırım. belki %20likleri toparlarım ilk başta , drood istiyorum ben de çünkü :)
Sosyal ağlarda paylaş

level 80 başlangıcı için şöyle bir build kurdum kafamda , nedir görüşleriniz?

kendi tecrübemden sanki ideal beast mastery buildi bu olurmuş gibime geliyor , ama wow noobu olarak görüşlerinizi bekliyorum elbette :)

http://www.wowhead.com/talent#cxbhzxtRquGeRtbhVoZh
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...