Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mount&Blade Warband Pati Organizasyonu

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

Lord_Argos said:

Warband ilk çıktığında oynayanlardanım, hiçbir zaman 150 pingden aşağısını görmedim

Lord_Argos said:

Oyunum orjinal olmasına rağmen bu gibi sebeplerden sildim

Warband iç çıktığı zamanlar oynamışım. 2 tane avrupa sunucusu varmış. Bunların hepsi 150 pinglikmiş. Bende bırakmışım. Sen ne demişsin?
Sereglin said:

100 pingi gecmediginiz surece boyle oyunu sildirecek bir durum soz konusu degil.

Yani, sana göre çok olağan davranmışım. Peki arkadaşına laf gelince sen ne demişsin?

Sereglin said:
Pinglerin yuksek oldugu serverda oynuyorsan, lag ile oynamayayi ogreneceksin (bkz. FPS oyunlari) zamaninda herkes ogrendi bu tarz oyunlarla lagla oynamayi. Gelemem ben bunlara diyorsan da oynamayacaksin ya da server acilmasini bekleyeceksin. Ortaya bos bos laf atmayacaksin. Ha dersenki, x pingden sonrasinda sorun cikiyor oynanmiyor. Ona gore server secin, anlariz.

Önce ikili oynama, dürüst ol daha sonra polemikden bahset tamam mı? Ben polemik yaratmak için katılmadık başlığa ama siz birşeyler arıyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

Beta'da 2 server olan zamandan sonra ne kadar gecmis, oyun release olmus. "Tarihi gecmis" bir yorumda bulunuyorsun. Suan itibariyle mevcut durumdan bahsediyorum. Sen 2 server varken demeye devam ediyorsun. Suan 100 tane server var, sen gelip hala 2 server varken dedigini gosteriyorsun. Baskasi gayet acik soylemis: " Yanlis bilgi veriyorsun."
Sosyal ağlarda paylaş

Merhaba pati organizyonu :D Ben Tr_Deathpoke sunucularının yöneticisitim.4 adet serverimiz bulunmakta bunlar
TR_DeathPoke_TDM
TR_DeathPoke_CTF
TR_DeathPoke_Siege
TR_DeathPoke_DUEL
Hepsi düşük pingli sunuculardır pingim 30 dan yukarı çıkmadı.Organizasyonunuzu serverlerimize beliyorum.Ayrıca klan maçı, antremanlarınız gibi etkinlikler için serverleri şifreleyebilirim
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

Versiyonu geri kalmış Deathpoke'un

RN serverı şifreli şifresi nedir bilen varmı?

Taleworld forumlarina bakmayi dene, veya kendi forumlari varsa genelde bazi guildler, forumda serverin kurallarinin altinda veriyor passwordu. Giren kurallari okumus sayilip, uymadiklarinda ban liste giriyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...