Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Avrupa Yakası Maçı

Prawler

Öne çıkan mesajlar

e anadolu avrupa yapalım tamam da çıkar mı acep 12 adam[signature][hline]
Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..
Kağıt ömür demek,kalemle silgi ise benim hayatımı sen yazarsın sen silersin demek..
Sen neyi yazarsan güzel, sen neyi silersen güzel.
İstediğin gibi yaşat,istediğin gibi öldür
Sosyal ağlarda paylaş

ya şimdi maç yalan mı oldu bir ses versenize[signature][hline]Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..
Kağıt ömür demek,kalemle silgi ise benim hayatımı sen yazarsın sen silersin demek..

it's teargas in my eyes // Gizli bahçem

Sosyal ağlarda paylaş

burası da güzel be gel gez burayı müthiş valla
*!konuya döner*
hakakten yok şimdi ha?
Aadam çıkmıyor ha?[signature][hline]Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..

Sosyal ağlarda paylaş

e hadi yahu sizin organizasyona da el atalım şöyle asya-avrupa maçı yetiştirelim şu haftasonuna bi tane.. biz asya olaraktan 6 kişi çıkarırız her şartta sorun olmaz diye düşünüyorum.
avrupa için de kimler var bakalım:
prawler, pascal var sanırım şimdi.
bombacı, jhengie ve blaq de bi ses versin
sonraa.. başka oynamak isteyen var mı şöyle avrupa tarafından?

ayrıca maç yeri için moda olsun diyorum. ulaşım olarak zor bi olay yok o kadar. bakırköyden deniz otobüsü, taksimden dolmuş, eminönü-karaköy ve beşiktaştan vapur gibi ulaşım imkanları var kolayca. tamam aynı imkanların tersini kullanarak biz de gelebiliriz de sonuçta bizim sahayı ayarlamamız çok daha kolay olacak ayrıca en azından bizim takımda oynayacak herkes sahayı biliyo olacak.. bi de zemin olarak da gayet güzel bi saha öyle az bişey halı gerisi kum havuzu gibi değil mis gibi yapay çim. bu kadar yazdım ısrar etmeyin işte.. :P[signature][hline]kender on the roof
Sosyal ağlarda paylaş

ya tamam mesafe olarak beşiktaş da çok zor değil benim için.. ama gidecez orda dandirik bi sahada oynayacaz, 6v6 için büyük olacak ölecez/küçük olacak sıkışacaz. bunlar güçlü ihtimaller. bi de kesin olan şeyler var, mesela 1-2 kişi dışında kimse sahayı bilmeyecek, illa ki o kadar kişi bi ton yol yürüyecez, ki bi de kim gidip ayarlayacak. modada olursa sahayı biliyo olacaz, gayet güzel ve uygun, sonra dediğim gibi geleceklerin yarısı (hatta belki daha fazlası) sahayı biliyo olacak kendine en uygun şekilde gidecek sahaya. bilmeyenleri de herkesin bileceği bi yerden alacaz, boğa olur iskele olur her ne olursa işte. bi de biri telefon edecek ayarlayacak sahayı o kadar.
bu bakımdan diyorum fazla ısrar etmeyin diye.. yani bi taraf her şekilde bi tarafını kaldırıp azcık daha fazla yol gidecek ama madem yol gidilecek adam gibi bi maç olsun da değsin. yoksa al bi top çık sokağa oynayacak birini de bulursun elbet nolcak..[signature][hline]kender on the roof
Sosyal ağlarda paylaş

bana her şekil uyar kenderleme[signature][hline]Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..

Sosyal ağlarda paylaş

okey verdim vermesine de
şehir dışında olursam kesin gelemem
ama şehir içinde olursam tabii ki gelirim[signature][hline]Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..

Sosyal ağlarda paylaş

bakın 10 ağustozda maç varsa maç için tekirdağ'a gitmeyecem, istanbul da kalacam böle sıcak havalarda. Gerçi odamda klima var ama...( kroluğun bu kadarı ya! Ayıp be!)[signature][hline]Absolut, 24 Mayıs 2004 23:41 tarihinde demiş ki:
Ya insan insanı .... mi yavv ayıptır günahtır beee
Sosyal ağlarda paylaş

istanbulda olup gelmeyen çok insan var be![signature][hline]Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...