Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Call of Duty 7: Black Ops

progamer

Öne çıkan mesajlar

Esh said:

ekran kartindan crash ediyo di mi?

ekran kartından oldugunu sanmıyorum cunku fatal error alıyorum. veya donuyor oyun sonrasında ctrl alt del yapıp duzeltebiliyorum(yani kill'ledigimde). Ekran kartı olsa direkt patlaması veya mavi ekran vermesi gerek miyor mu? Yani 1 map cok rahat oynuyorum 50fps gibi, sonra 2. map'te fix gocuyor. En iyi oyun anım bu. 3-4 kere boyle oynadım da sonra EEEEEeeh dedim.

KHaRoN said:

sereglin bir gun oyunu calistirabilecegi inancini surduruyor ya, iste benim de icim umut doluyor boyle spawnlar duzelicek, turkiyede server acabilecegiz, sniper lar mantikli olacak falan diye.

caliscak tabi, olay cıkar. oyun dinamiklerinden yana bir beklentim yok mw2'den sonra. sadece smooth oynayabilmek istiyorum crashsiz vs.
Sosyal ağlarda paylaş

LathspeLL said:

Ben oyunu oynamayı bıraktım artık. Oyuna derin optimizasyon yapıyor, FPS'yi arttırıyorum, bilg'e restart atar atmaz eski haline dönüyor. Yani mantık, akıl, beyin, düşünce, fikir, bilgi gibi terimlerle bağdaşmayan bir oyun.

Config editor kullanmayi denednmi?bu arada binlerce farkli yolu denememden snr dun gece bisey denedm ve oyundaki stutter kismen yok oldu.ses denetiminde efektleri tamamen kapayin 16bit-44binkusur khz yapin steame res atin. Rate:25000 packets:10000 snaps:30 daha snr oyun icinden r_multithread 1 ve multigpu 0 yapin .aa ve depthoffieldi kapayn.synceveryframede kapali olsun.maxfpsyide 125 yapin.kusura bakmayin telden yazdm hata olablr yazida.
Sosyal ağlarda paylaş

geri cevirmemesi lazim teoride, ama oyun icinden editledigini sakliyor, oyun disindan editledigini saklamiyor. dolayisiyla bir bozulma , veya o accountla giris soz konusuysa ,sanki baska bilgissayardan girilmis gibi syncliyor.

aciklamalarini ve cozumlerini topluca yazmistim bi kac sayfa gecti uzerinden heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

sloth said:

arezzo bi müslümanlık yapıp bütün ayarlarını oyun içinde yazdığın komutları uzun uzun yazar mısın ? videoların da baya güzel bu arada :=)

bnm denediğim yöntem yine patladı ne oldysa artık -.- bi arkadaşım kısa bi guide yapmış bakın isterseniz.ben bunları oyunun çıktığı günden 2 gün sonra denemiştm ve olmamıştı ztn ama olan çokmuş.denemesi bedava :)

http://forum.merlininkazani.com/tm.aspx?high=&m=391923&mpage=1#391923
Sosyal ağlarda paylaş

arezzo789 said:

LathspeLL said:

Ben oyunu oynamayı bıraktım artık. Oyuna derin optimizasyon yapıyor, FPS'yi arttırıyorum, bilg'e restart atar atmaz eski haline dönüyor. Yani mantık, akıl, beyin, düşünce, fikir, bilgi gibi terimlerle bağdaşmayan bir oyun.

Config editor kullanmayi denednmi?bu arada binlerce farkli yolu denememden snr dun gece bisey denedm ve oyundaki stutter kismen yok oldu.ses denetiminde efektleri tamamen kapayin 16bit-44binkusur khz yapin steame res atin. Rate:25000 packets:10000 snaps:30 daha snr oyun icinden r_multithread 1 ve multigpu 0 yapin .aa ve depthoffieldi kapayn.synceveryframede kapali olsun.maxfpsyide 125 yapin.kusura bakmayin telden yazdm hata olablr yazida.

packets 100 olacak bu arada yanlış yazmışım :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...