Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Call of Duty 7: Black Ops

progamer

Öne çıkan mesajlar

senden kaynaklı

şuan sorun yaşayanların çoğu ilk hafta sabredemeyip configlerin bilmemnelerin içine eden insanlar. oyunun kendisinde hiçbir sorun yok assault riflelar dışında.

sisteminiz kötüyse yapmanız gereken şey belli oyun ne kadar *kötü* grafikli bi oyun olsada çoğunuzun gözünde 6 milyon tane şey kaydediyo oynadığınız her oyunda. e bide crysis grafikleri koysalar heralde hiçbir bilgisayar açamazdı.
Sosyal ağlarda paylaş

ya configde tek degistirdigim sey gpu ve threadding ayarlariydi cunku oyun ciktigindan beri shattering hatasi vardi. bayramdan onceki patchle duzelmisti. bir geldim bayramdan oyuna tecavuz etmisler.

ayrica oyun 1 map calisip sonra neden gocsun? arka plandaki her seyi kapatiyorum nerdeyse. ram yetmemesi imkansiz. ekran karti desen, isinsa vs patlasa direkt patlar. oynadigim donemde nasil 10 map ust uste oynayabildim vs..

edit: sonra zaten config'i surekli silin regen ettiriyordum.
Sosyal ağlarda paylaş

mw2 neden kasmio ozaman da bu kasio mw2 2 milyon seymi kaydediodu gozumuzun onunde ondan mi kasmiodu grafik olarak daha ustun bi oyun olmasina ragmen kasmiodu, bu oyun neden kasiyor, ayrica adamlar sistem gereksinimlerini yazmis ben sistemin hayli hayli kaldiriyor yalan mi yazmis o adamlar ozaman o gereksinimleri.
Sosyal ağlarda paylaş

bilgisayari kotu falan diye degil yok oyle bisey.
corei7 16gb ram , gtx280 sli li adamlar da mi upgrade etsin, onlarca ornegi var.

oyunun sistem gereksinimi de yok, minimum req de calisirken baska makinelerde karsilasilmayabiliyor. problem bambaska bisey.

dxdiag toplamaya da baslarlar acik acik bundan sonra, 1-2 gune forumda duyuru gelecek bu konu hakkinda diye aciklama yapti pcdev.
Sosyal ağlarda paylaş

Meabbics said:

senden kaynaklı

şuan sorun yaşayanların çoğu ilk hafta sabredemeyip configlerin bilmemnelerin içine eden insanlar. oyunun kendisinde hiçbir sorun yok assault riflelar dışında.

sisteminiz kötüyse yapmanız gereken şey belli oyun ne kadar *kötü* grafikli bi oyun olsada çoğunuzun gözünde 6 milyon tane şey kaydediyo oynadığınız her oyunda. e bide crysis grafikleri koysalar heralde hiçbir bilgisayar açamazdı.

Oyun sorunlu, konuşturma beni. Bok gibi coding, binlerce insan oynayamıyor baya SIÇMIŞLAR oyunun içine, gelip "sorun sizde" yazma burda.
Sosyal ağlarda paylaş

nvidia 2xx ler yattara nedense, 4xx lerde sorun yok. ati duzeldi komple sanirim.

hayir komik olan oyunun fps si 82-83 un uzerine cikmiyo, max_fps con fps komutlari da 250 falan. yine yava$lama oluyo ara sira. zaten adami olduren o yava$lama, fps constant olmayinca, aim falan direk bozuluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Napolyonn said:

size önerim tamamiyle silip baştan yüklemeniz gtx275 var eski nvidia driverıyla oynuyorum ve en ufak bir takılma bile yok genel bir optimizasyon sorunu olsa bende de olurdu. burayı okuyan insanlarda var onlarıda yanlış yönlendirmemek gerekli.

Bu yeniden kurma işlemi simdi 0'dan download mı oluyor? Sonuçta ben steam'den aldım ve yeniden kurmak istesem oyunu backup alıcam. Bu da demek oluyor ki aynı dosyalar üzerinden yeniden kuruyor olacağım. Bir şey değiştirir mi bu durum ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...