Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Call of Duty 7: Black Ops

progamer

Öne çıkan mesajlar

fizban said:

tinu'nun dedigi adamdan aldim rusca key. hadi bakalim. simdi sorum var, baska bir yerde indirip oyunu steam'den, makineler arasi tasimak mumkun mu ? img falan sakliyor mu bir yerde

bence hic baska yerden kasma steam gayet hızlı indiriyor, ben steamdan rusca olarak indirdim, üstüne dil dosyasını kurdum bitti.
Sosyal ağlarda paylaş

evet, tek sıkıntı cinematic'lerin rusça kalması malesef ki onlar değişmmiyor. Multi'ye etkisi yok zaten de single'da her bölüm başında bi 30-40 sn'lik cinematic var, konuya özet geçme gibi o kısım Rusça kalıyor. Ama subtitle'ları açarsan altta ing altyazı olduğundan sıkıntı yada üzüntü yaratmıyor :)
Sosyal ağlarda paylaş

yunusemre said:

evet, tek sıkıntı cinematic'lerin rusça kalması malesef ki onlar değişmmiyor. Multi'ye etkisi yok zaten de single'da her bölüm başında bi 30-40 sn'lik cinematic var, konuya özet geçme gibi o kısım Rusça kalıyor. Ama subtitle'ları açarsan altta ing altyazı olduğundan sıkıntı yada üzüntü yaratmıyor :)

nasıl ya bende cinematic ler de ingilizce!!
Sosyal ağlarda paylaş

oyun güzel geliyodu 27 yada 28 tam hatırlamıyorum lvllarına kadar. çünkü içimde o *awp* denen silah için çok büyük bi umut vardı.

10 lvldan beri sleight of handle oynayıp prosunu açtım
27 civarı sp nin açılmasıyla aynı anda açıldı pro da

müthiş bi umutla leave game i çaktım koştum sleight of hand in pro yu tam satın alıyorum yazan şey **exept snipers** neyse dedim kaldırmışlar o zaman acog takar girişirim bilmemne dedim aldım acogu sp yi bu sefer olduğun yerde durmadan veya çömelme vs gibi hareketler yapmadan vuramadığımı fark ettim

rage e giriyorum sıçiyim böyle oyuna 9 kişinin 5i assault alıp pusuyo 1 tanesi lmgyle pusu 3 tane mal sub la yırtınıyo

sp ölü resmen ve tüm umutlarım söndü bu oyuna karşı
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

Hmm.. Etrafta yürüyerek, koşarak yada zırplayarak sniper kullanılsa çok mantıklı olurdu yani? Yanlış anladıysam bağışla da sniperın sadece ayakta dikilirken yada çömelme, yatma pozisyonlarında etkili olması oyunu daha gerçekçi ve güzel kılar

ziplayarak vurabiliyosun. yani komik gelebilir ama sniper kullanmiyo kimse farkettiyseniz cunku vurmuyo sniper bariz.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok yani hareket halinde değilken bile kullanması zor olan silahı hareket halinde kullandırmaları zaten yanlıştı. Vuramaması doğal. Sniper dediğin çömelir, yatar yada bi yere dayanır durark vurur sonuçta.. Ha ama bi Dragunov bile yatarak vurduğunda tek vuruşta alamıyorsa o zaman kötü yapmışlardır evet :D
Sosyal ağlarda paylaş

Ya o şart değil işte, tabi cod oyunları hep daha arcade olduğundna ona alıştırdılar da bu sefer de gerçekçi değil eleştirilerine karşılık yapmış olabilirler. Etrafta zıplayarak 300 metreden seni vuran sniperların olması da hoş değil. O kadar menzilden one shot yapan silah olacaksa onun dezavantajını da koymaları lazım bence. Tabi ben daha gerçekçi olsa güzel olur diye düşünüyorum, daha arcade olsa güzel olur diyorsan evet daha etkili olsa o düşünceye göre daha iyi tabi :)
Sosyal ağlarda paylaş

black ops forumlarında yazmış biri paylaşıyım dedim ahahah

While sales were high, PC gamers have been having issues with their version of Black Ops. Customers are unhappy that with lag and stuttering issues in the multiplayer version of the game. "The community has been very outspoken about this issue" Kotick stated. "Treyarch is now working on the first DLC to be released for Blackops, which will add on the ability to play the game smoothly. It will be priced at $14.99 USD." Activsion does not have a planned release date for this DLC, but they do hope to have it out by early January"

lol
Sosyal ağlarda paylaş

tinu said:

yunusemre said:

nasıl ya bende cinematic ler de ingilizce!!

aynen full ingilzice vbende
Sosyal ağlarda paylaş

ShadowFax said:

tinu said:

hard zorluk seviyesinde single oynuyorum , kesin olarak söyleyebilirim ki bu benle beraber dolaşan adamların yapay zekası tam bir gerizekalı, sinir ettiler beni, olmasalar daha iyi o kadar salaklar yani.

vietnamda hardened'ta yetemedim. Regulara çektim.

o vietnamın allah belasını versin.. geçtim lanet yeride o bir tepeye tırmanma olayı var bitirdi beni, zaten bıraktım adam öldürmeyi aralardan koşarak bitirdim bölümü
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...