Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Terbiyesizligin lüzumu yok

Coreyn

Öne çıkan mesajlar

Selam jahrein ben. Neden banlandigim konusunda hiç bir fikrim yok. En son su sekilde bir tartışma yaşandı ve ego boosteriyla ortama dalan fizban durduk yere beni banladi. http://forum.paticik.com/read.php?11,4191198,page=68 sonra da arkamdan siteye saldırdı falan demiş galiba essegin kulağına su kaçırmayın. Benim evde internetim yok ve yazis seklimden de belli olduğu üste iphonedan giriyorum. Allassen ne zamandan beri iphone'a ip attack applicationu eklenmiş saçma sapan iftira atmayın. Ben banlandiktan sonra hiç kafama takmadım açıkcası sevdiğim bir kaç kisi dısında hiç birinizin yokluğunu hissetmem. Ben dedim yaziktir gaze gelmiş bankamız eğlensin cocuk teyzesinden bulsun dedim ve olduğu yerde bıraktım olayı. Ancak kime ne yaptım bilmiyorum ama kuyruk acısından dolayı arkamdan ciyaklayanlar olmuş.
Güzel zaman geçirdim paticikte inkar etmiyorum. Ama demek ki bu kadarmış. Tekrar foruma döneceğimi de sanmıyorum gerekli kişilerle irtibatı zaten korurum ben.
2 gram karakteriniz varsa da sunu silmezsiniz de herkes fizbanin ne kadar terelelli olduğunu anlar.
Hadi öptüm
edit: link düzeltildi
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...