Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

UO Arbeit

Eques

Öne çıkan mesajlar

Serverın beta sından beri buradayım...İlk açılışında muntazam sıkıntılar vardı lvl ing sisteminden kaynaklanan ve benzeri ama şu naki haliyle arasında uçurumlar var...Ph ların dereceleri , craft itemlar ve ticaret te ciddi bir ilerleme var...Eklenecek olan Raid ve Talent sistemini ise heycanla bekliyorum...Biraz WoW biraz Diablo biraz Uo enteresan bi doğaçlama oalcak...Staffın inanılmaz fikir paylaşımı (olumlu yadao lumsuz ) konusundaki tutumuda harika...Şu olmaz dediğinizde eğer sav ınız tutarlıysa hemen oyuncular arsında tartışlıyor konu ve gerkeli dğeişiklik yapılıyor...Bu tavrınızında bozulmamasını dilerim....
Sosyal ağlarda paylaş

Forum accı alıyosun evet ortak account..

Bu arada ben serverda şikayetçi olduğum şeyleri yazıcam serverda çok kişi yok,online player sayısı az oluyor.Ayrıca ultimanın yaş ortalaması artık düşük değil 17+ diye gider bence.Yani herkesin bi işi var üniversitesi,mesleği,stajı,lise son ise öss'si falan.Kimse servera çok büyük bi zaman harcayamıyor ( boşta olan istisnalar hariç )

Şikayete gelicek olursakta server gerçekten çok zor.Herşeyi kasmak gerekiyo.Çünkü ticaret yapıcak adam kolay bulunmuyo.Bi tamerimiz olması lazım özel bi binek için değil at için.Maddi zarara geçmemek için shrink yapmalıyız falan filan.Kısacası serverda adam gibi bişey olabilmek için çok zaman vermeliyiz ve yaş ort. yüksek olan bi oyun için bu pek mümkün gibi durmuyor.Nitekim ben ve bi arkadaşım bu sebepten dolayı bıraktım sistemleri falan filan sevmeme rağmen.

Başarılar diliyorum şimdiden Furkan ve arkadaşlarına.Çok emek verilmiş güzel bi server zamanı olanlar için..Tavsiye ediyorum yani.
Sosyal ağlarda paylaş

her karakteri kasmaya çalışırsan dünyanın vaktini vermen gerekir tabi. en fazla 2 tane karakter yapsan yeter. bitane maddi gelir sağlıycak, craft veya tamer, bir de arzu edersen action karakteri.

ben de bitane okcu var. atımı kastığım parayla başkalarından satın alıyorum. dünyanın vaktini falan harcamam gerekmiyo.

adam oyunda carpenter tinker kasmış, gelin size ev yapayım şu kadar miktara diyor

lockpick kasmış adamın biri, 10kya gelin kutunuzu açayim diyior

ultimanın zaten böyle olması gerek. onun dışında herkesin 1 tameri 1 craftı 1 hide stealthi 1 action karakteri 1 balıkcısı 50 bodcusu oluyo.

ee bu mu kasmak roleplay yapmak?

görüşnüe katılmıyorum dartan.

bu server tam olması gerektiği gibi olmuş.sadece sistemleri farklı.yani düşün oside olduğunu. o kadar ph var, anca 1 tane karakter kasabilirsin veya max 2.
Sosyal ağlarda paylaş

aQuelleris said:

Kayıt ol dediğimde forum account u alıyorum sanırım, o hem forumda hemde oyunda geçerli değil mi?

birde dosyalar bölümüne tıklayınca "Bu sayfa henüz misafirlere açık değil!" diyor :S:S

eski forum host yüzünden güme gitti. yenisinde de bazı eksiklikler var. ama forum içinde dilek-şikayet bölümünde var herşey bakabilrisin oraya.veya pm at bana
Sosyal ağlarda paylaş

Dartanian said:

Forum accı alıyosun evet ortak account..

Bu arada ben serverda şikayetçi olduğum şeyleri yazıcam serverda çok kişi yok,online player sayısı az oluyor.Ayrıca ultimanın yaş ortalaması artık düşük değil 17+ diye gider bence.Yani herkesin bi işi var üniversitesi,mesleği,stajı,lise son ise öss'si falan.Kimse servera çok büyük bi zaman harcayamıyor ( boşta olan istisnalar hariç )

Şikayete gelicek olursakta server gerçekten çok zor.Herşeyi kasmak gerekiyo.Çünkü ticaret yapıcak adam kolay bulunmuyo.Bi tamerimiz olması lazım özel bi binek için değil at için.Maddi zarara geçmemek için shrink yapmalıyız falan filan.Kısacası serverda adam gibi bişey olabilmek için çok zaman vermeliyiz ve yaş ort. yüksek olan bi oyun için bu pek mümkün gibi durmuyor.Nitekim ben ve bi arkadaşım bu sebepten dolayı bıraktım sistemleri falan filan sevmeme rağmen.

Başarılar diliyorum şimdiden Furkan ve arkadaşlarına.Çok emek verilmiş güzel bi server zamanı olanlar için..Tavsiye ediyorum yani.

Merhaba,

eleştirin için teşekkür ederim tolga. Şimdi şikayetlerine gelelim.

Sunucu online'ımız şu sıralar 20-30 civarı oluyor. Online bulunmuyor diye sizde çıkarsanız, yere düşene bir tekme daha vurmaktan başka birşey yapmazsınız, biz duruşumuzu koruruz; zamanla bunun önemini anliyan kişiler gelir.

Sen ilk dönemde oynadığın için, pek ticaret yoktu fakat şimdi işler baya bir değişti. Ticaret ortamı sağlandı evden, atlara kadar herşey satılmaya başlandı. Tamerların bu kasımını dengelemek için Büyüyebilen Köpek Sistemi yazdık, bunu da okumamışsınız demek ki. Shrinkleri ise tamerlar değil alchemistler yapıyor.

Büyüyebilen Köpek Sistemi:
http://uoarbeit.com/forum/viewtopic.php?t=62

Ki bukadar şikayetinizi buraya yazmak yerine, bırakmadan önce forumlara yazsaydınız, hiç değilse biz elimizden geleni yapardık. Siz söylememişsiniz ama biz yinede bu şikayetçi oldugunuz durumlara çözüm getirdik. Çalışmalarımız sürüyor.

----
Ekleme:
Bunun dışında combat skillerinde ph açıldı, tame ph'ını bir nevze daha yükselttik, mage,necro ve chivalry de yükseldi.
----

Tavsiyen için de teşekkür ederim. Yeniden aramızda görmek isteriz seni de.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim demek istediğim hayal ettiğim şey zaten senin dediğin killer.Ancak serverda az player olması falan filan yeterince bulunamamasını sağlıyodu.Şu anda atıyorum 15dkmı vericek zamanım yok at aramak için en son girdiğimde at bulamayınca çıkmıştım zaten onu kastetmiştim ben.Söylediğine göre Furkan'ın, player sayısı artmış sevindim tabiiki sayıdaki artış rekabeti de arttırır arzı da arttırır.Arz artarsa fiyat düşer =)

Şu anda 1 haftadır girmiyorum tahmnimce ne değişti bilemem ancak 1 hafta önce dediğim gibiydi sonuçta gelişmekte olan bi server olduğunu da biliyorum.Eminim farklı şeyler zevkli hale getircek şeyler olmuştur.

Bu arada köpek sisteminden haberim var sen özelden atmıştın linkini okumuştum Furkan.

Şimdi seninle de konuştuk pazar alanı gibi vs bi yer açıyomuşsunuz 2güne kadar demekki ticarette daha kolay olabilcek.İnsanlar aradıklarına daha çabuk ulaşabilcek

İlk söylediğim insansın Furkan ayrıca server konusunda düşüncelerimi =)

Vaktim olduğunda gerçekten dönerim.Çünkü seni de tanıyorum severek yapıyosun.Eğleniyosun insanların eğlendiğini görünce

Oyunun foruma yazmak istemedim.Burdaki tanıdığım insanlarla paylaşmak istedim.Çünkü istekten çok şikayet vardı sevmem pek şikayet etmeyi daha iyisini yapamıcağım bi konuda..
Sosyal ağlarda paylaş

Server'a girdim 2 adım attım Eques geldi ilgilendi hemen sağolsun. Britain bankaya gittim (ilk defa runuo oynuyorum) ordaki player arkadaslar yardımcı oldu bir çok soruma, bankanın orda bir tamer at verdi vs. Minoc madende mining kasarken bir player geldi kendi bindiği Giant Beetle i verdi çanta özelliği var bununla kas dedi, bir de üzerine para verdi. Hayır duvası aldı =) RunUO ile alakam olmazdı normalde ama Eques serverını gayet başarılı ve özverili bir şekilde anlattı ki (hani ordan burdan hazır scriptleri editleyerek 3 5 yeni script yazılarak açılan 3 4 ay sonrada kapanan sphere serverlarda kasmaktansa) RunUO ya başlarım dedim ve kasıyorum 2dk da oluşan gelişmelerden sonrada öyle bir olumlu hava oluştuki üzerimde bir aksilik olmadığı müddetce oynamaya devam edicem.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...