Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Drakan:Order Of The Flame

Fiercewind

Öne çıkan mesajlar

Yeh be! ne oyundu yaw!
indirdim oynuyorum yine
allahım ya bi ejderha ile uçmak bu kadarmı gerçekçi verilir ve bukadarmı zevkli olur ya! inmek istemiyosun Breath ile yapılan pikeler taklalar fln çok eğlenceli bulabilen alsın oynasın imkanı olan eMule fln indirsin deli gibi zevkli....oldu baya bi çıkalı ama görüntüleri o kdr kötü değil....[hline]Eraq, 09 July 2003 17:56 tarihinde demiş ki:
ne baarıyon bonkıraşır :P
ah gözüm çıkmış :D
Dellenenrüzgar
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TheSilver, 16 July 2003 21:02 tarihinde demiş ki:
ben biri oynamıştım bir binemedim zıkkım olası ejderhaya mağra gibi bir yere giriyordum ejder heykeli falan var takılıyordu oyun en sonunda çıldırıp cd parçaladım :)

al afferin ajhahahha :D[hline]Eraq, 09 July 2003 17:56 tarihinde demiş ki:
ne baarıyon bonkıraşır :P
ah gözüm çıkmış :D
Dellenenrüzgar
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 9 ay sonra ...
drakan2'nin pc versiyonu yazıldı mı bilen var mıdır? yoksa sadece ps için mi yazdılar?
1. bölümün sonunda föt gibi kalmıştık. devamının çıkacağını da bilmiyorduk. acaba yanlış mı yaptık diye son kısımları tekrar tekrar oynayıp hep aynı sonucu alınca devamını yapacaklar herhalde deyip bırakmıştık.[signature][hline]Her hakkı mahfuzdur. ©2004
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BonePART, 16 Temmuz 2003 19:37 tarihinde demiş ki:
dragonlance oynu wardı bide onu oyna
cooooooooooook eski
ejderha gor
boel kanadınd 9 silver esjderhayla
kırmızı ejderlere karsı karsıya breath atmak için sabırsızlanmak nasıl bişi

O dediğin oyunun adı neydi tam olarak? Dragonlance mi? Hemen eMule açıyoruz....[signature][hline]Turuncu. Çünkü o, Çokonat'ımın rengi.

[Bu mesaj Eraq tarafından 30 Temmuz 2004 04:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

adını unuttum da vektörel grafikli olduğunu, çok eski olduğunu ve şu an o grafikleri midenin kaldırmasını geçtim xp nin büyük ihtimalle çalıştırmayacağını düşünüyorum :D[signature][hline]dark-dr, 25 Haziran 2002 11:29 tarihinde demiş ki:
itinayla threadin agzina, edilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...