Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Orijinal renegade aldım :)

Chemical

Öne çıkan mesajlar

Sonunda buldum şunu barkerden 28m bayıp aldım
Valla yükledim şimdi internette oynamaya çalışıcam
İşallah güzel server ve oyuncu bulurum:)
Orijinal olmayınca malesef oyun pachlenmiyordu o sorun vardı en kötü:(

Varmı başka renegade oyuncusu[signature][hline]İmza Yarışmaları:
-houston gemi kontolden cikti. ne yapmam gerekiyor simdi.
-orda ana panelde kirmizi bir dugme var goruyor musun?
-evet goruyorum.
-o dugme sana girsin. ahahah

Sosyal ağlarda paylaş

boccob yanılıyosun bence. Battleneti bilmem ama başak bir suru serverı var wc2 nin. en azından ben öle biliom.[signature][hline]Ejderha Gibi Uçarım,
Elf Gibi Sokarım(ok bakımından)...

DiaBoLiC, 15 September 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
bu cinlerin toplu organizasyonları var bu fotoğrafın internete çıkmasına izin verilir mi???
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
Geçengün tekrar yükledim mappack indirdim çatır çatır oynuyorum internette başka oynuyan renegadeci varsa bi kapışalım rush yapalım ?[signature][hline]And there's a million of us just like me who react like me, burn, smell, explode like me glow like me, periodical like me and just might be a piece uranium, but they are just isotopes of me!
I'm Chemical. Yes, I'm the pure Chemical
All other isotope Chemicals can't react forever. So won't the pure Chemical please meltdown please meltdown please meltdown...
Sosyal ağlarda paylaş

Oha ankara real(daha doğrusu yanındaki bağımsız bi alşveriş merkezi) den 12 milyona aldım yaf. ahahaha ahahahah HAHAHAHAH :D geri verebiliyosan ver ben burdan alıp kargoyla yollayım sana. ciddi.[signature][hline]Kiddo marka Roketatarlı Muz Kızartmaları Güvenle İçiniz...
Müseccel Marka(C) Her hakkı mahfuzdur...
Sosyal ağlarda paylaş

Adam başka oynayan varmı diye açmış ne bu saçma sapan yorumlar ya.

kiddo dikkatini çekerim konu şubat 2004 den kalma :) ucuzlaması normal[signature][hline]Uzun bir süreden sonra sakallarını kesen sharky, 13 Temmuz 2004 01:53 tarihinde demiş ki:
Eerrm bu daha cok boyle nasi diyim. Limp Bizkit in solisti gibi oldum yau..
No one knows what it`s like diye baslayasim geliyor her aynaya bakisimda.
Jarlaxle, 15 Temmuz 2004 10:51 tarihinde demiş ki:
Markası Asus sa normaldir.İçinde cd olmasa bile bazen efkarlanıp böğürmeye başlıyo.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kiddo, 29 Temmuz 2004 17:10 tarihinde demiş ki:
Oha ankara real(daha doğrusu yanındaki bağımsız bi alşveriş merkezi) den 12 milyona aldım yaf. ahahaha ahahahah HAHAHAHAH :D geri verebiliyosan ver ben burdan alıp kargoyla yollayım sana. ciddi.

komik adamsın :D[signature][hline]Gitar Azmanı
------------
Pascal, 25 Mayıs 2004 01:30'da demiş ki:
Ya ciddi ciddi biriylee kavga etmek istiyorum. Olmadı kırmızı ışıkta bekleyip camı açık taksi şöförlerine tokat atacam...
Sosyal ağlarda paylaş

yahu fiyatlar aynı olacak diye birşey yok ama

ben oyun aldım diye topic açmadım başka adma varmı diye açtım anlatmak için illa bold bold yazıp bağırmamız lazım okumuyorsunuzki mesajları başlığa bakıp kek gibi direk mesaj atıyorsunuz uyuz oldum :hrr:[signature][hline]And there's a million of us just like me who react like me, burn, smell, explode like me glow like me, periodical like me and just might be a piece uranium, but they are just isotopes of me!
All other isotope Chemicals can't react forever. So won't the pure Chemical please meltdown please meltdown please meltdown...
Sosyal ağlarda paylaş

babam galaxies alsa :( oynucaz[signature][hline]And there's a million of us just like me who react like me, burn, smell, explode like me glow like me, periodical like me and just might be a piece uranium, but they are just isotopes of me!
Sosyal ağlarda paylaş

Tiberian sun hoştur da bende cdsi bozuktu hiç ısınamadım birde bilmiyordum ozamanlar rocketli adamlar sadece tanklara etkili diye paso roketatar çıkarıp geberiyordum:D[signature][hline]And there's a million of us just like me who react like me, burn, smell, explode like me glow like me, periodical like me and just might be a piece uranium, but they are just isotopes of me!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Erutan, 30 Temmuz 2004 04:21 tarihinde demiş ki:
abi 6 7 senelik pakettir o ilk orj oyunum :D

aynen bnde de cıllop gıbı durur hala calısır cnm ıı eskı bı stratejı ıstıyınce yuklııp oynarım zevklı oyundur ya..=)[signature][hline]I can give anything you want,but don't want something that i don't want to give
Come Pimp with EviL_of_Hell!
Sosyal ağlarda paylaş

benim de ilk orjinal oyunum tiberian sun :D
öyle bi reklam yaptı ki EA, para biriktirip almıştım
11 milyon vermiştim ki o zamanlar orjinal oyunlar max 8-9 milyondu.

şimdi hoş bi şekilde güzel oyunların orjinallerini görmeye başladık türkiye de.yaşasın shipping ödemeden alınan orjinal oyunlar ![signature][hline]dark-dr, 25 Haziran 2002 11:29 tarihinde demiş ki:
itinayla threadin agzina, edilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...