Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

itiraf ediyorum

gecko

Öne çıkan mesajlar

daha bu okullarda kafelerde k.o patlaması olmadan önce ilk ben oynadım
normalde o zamanlar "kantır" dan başka bir oyun bilmeyen sevgili gençlerimizi rpg unsurlu, health mana item gibi öğelerle tanıştıklarını görünce "pencil" efekti yandı kafamda.

bir "ark" yardımı ile mage hesabı açtım oynadım. sonra arkadaş geldi, klavyede f8 tuşuna falan bastı bişiler yaptı. level 10-20 iken level 80 büyüsü supernova falan atıyordum.

o gün bu gündür k.o oynamıyor, heklendim hülen ve koxp olaylarına katıla katıla gülüyorum

beyninize yazık lan.
Sosyal ağlarda paylaş

ben de ilk çıktığı dönemde ciddi ciddi oynamıştım ki liseliydim zaten fsd
bi de 2008 yılbaşında başlayıp 1.5 ay boyunca 10-15 arkadaşla birlikte oynadık, daha doğrusu bilgisayar açık kalıp kendi kafasına göre oynadı. karakterleri satıp içtik sonra da(hatta 2 kere satmıştım ipnelik yapıp fsd400 lira para hmmpfs hmmpfs), daha da oynamam.
Sosyal ağlarda paylaş

gecko said:

daha bu okullarda kafelerde k.o patlaması olmadan önce ilk ben oynadım
normalde o zamanlar "kantır" dan başka bir oyun bilmeyen sevgili gençlerimizi rpg unsurlu, health mana item gibi öğelerle tanıştıklarını görünce "pencil" efekti yandı kafamda.

bir "ark" yardımı ile mage hesabı açtım oynadım. sonra arkadaş geldi, klavyede f8 tuşuna falan bastı bişiler yaptı. level 10-20 iken level 80 büyüsü supernova falan atıyordum.

o gün bu gündür k.o oynamıyor, heklendim hülen ve koxp olaylarına katıla katıla gülüyorum

beyninize yazık lan.

sen kantırdan baska oyun bilmesken,ultima oynardık tabi hatırlaman zor ultima zamanlarını,muhtemelen agızda emzik geziyodunB)-
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...