Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyun Onerisi

Lauranas

Öne çıkan mesajlar

freespace 1 de var evet. Video ikincisinin open source olduktan sonra geliştirilmiş hali

Oynamadıysan şiddetle tavsiye ederim. Konusunu okursan wikiden falan birinci oyunu oynamana gerek kalmaz. Gerçi SCP ile birinci oyunu tamamiyle 2 ye portlıyabiliyorsun SCP grafikleriyle. Sana kalmış :p

Homeworldü kastediyorsan o da şahane oyundur, biraz zordur ama
Sosyal ağlarda paylaş

1 le 2 arasında feature farkları var, 2nin gameplay'ı biraz daha toparlnamış ama 2'yi beyenirsen 1 oynamaya fazlasıyla değer.

onuda seversen catacalysm 'ide oynarsın, en cok gemi feature cesitliliği onda var, ama arka plandaki hikayeyi bilmedne cok zayıf kalıyo.
Sosyal ağlarda paylaş

homeworld grafikleri HAA güzel gelir gözüme , interface falan da sci-fi sevenler için büyük keyif.

bu arada oyun ciddi kafa çalıştırmak istiyor , ama işin kötüsü puzzle oyunu gibi , bölümü geçmek için yapabileceğin tek şey var. strateji öğesini baya baya alıyor içinden (1 için konuşuyorum , becerebiliğ bitiremediğim için 2yi oynamamıştım :D )
Sosyal ağlarda paylaş

tunch said:

homeworld grafikleri HAA güzel gelir gözüme , interface falan da sci-fi sevenler için büyük keyif.

bu arada oyun ciddi kafa çalıştırmak istiyor , ama işin kötüsü puzzle oyunu gibi , bölümü geçmek için yapabileceğin tek şey var. strateji öğesini baya baya alıyor içinden (1 için konuşuyorum , becerebiliğ bitiremediğim için 2yi oynamamıştım :D )

homeworld ağır strateji olduğundan sana puzzle gibi gelmiştir abi. kafadan campaing'deki devamliliğin kendisi bile strateji ekler olaya.
Sosyal ağlarda paylaş

bana da tam tersi , ağır strateji demek her seferinde farklı şekilde oynıyabiliyor olmalıyım , belli şeyleri eksik yapsam bile , farklı yerlerden kazanca geçebilmeliyim demek.

aynı şekilde campaign'deki devamlılık muhabbeti zaten oyunu puzzle havasına sokan benim gözümde. (atıyorum) 3. bölümde doğru düzgün salvage yapamamışsan , 6. bölümü geçmen imkansız hale geliyor ve başka bi yol da bulamıyorsun.

12 bölüm boyunca ne olucağı belli olan strateji oyunu , zorlayan kısım oyuncuların bunu yapıp yapamıyacağı ; seve seve oynadık ayrı konu :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...